recenze

Friendly Fire!

Friendly Fire!

Založte si vlastní vojenskou základnu a ukažte všem, kdo je tady lepší velitel. Produkujte suroviny, silné vojsko a vrhněte se do boje.
Návyková strategická gamesa, ve které vyzkoušíte vaše taktické schopnosti boje. Po vytvoření základny, kterou umístíte na reálnou lokaci, vás čeká kolotoč ve formě stavby budov, produkce surovin a také obrany proti nájezdům ostatních soupeřů. Pro zlepšování je třeba všechny budovy také upgradovat, čímž získáte více surovin a prostoru pro vaše vojsko. A tím se dostáváme ke druhé dominantní složce.
K bojům vám slouží vaše armáda. Tu produkujete v příslušné budově, postupně odemykáte nové jednotky a vysíláte je do boje. Každá jednotka má jiné vlastnosti, takže je důležitý jejich správný mix a následné využití. Soupeř má jen pár bodů, kam můžete v intervalech tanky umístit, takže je třeba rozbít obranu a následně také nepřítelovu základnu. Za vítězství získáte nejen suroviny, ale také zkušenosti a „honor“ body. Vše vyvedeno navíc v pěkně kreslené 3D grafice, díky které vás hra dokonale chytne na dlouhou dobu.
Vzhledem k tomu, že stavíte de facto do reálné lokace, je každá mapa boje odlišná.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =


galerie

Friendly Fire! Friendly Fire! Friendly Fire! Friendly Fire! Friendly Fire!

naše databáze obsahuje: 26 946 her

Sponzoři ligy

inzerce