recenze

Fantasy Manager Football

Fantasy Manager Football

Manažerská židlička fotbalového týmu už na vás čeká. Vybudujte tým hvězd, vyhrávejte turnaje a porážejte další manažery.
Tým vývojářů From the Bench už má za sebou spoustu manažerů, které se věnují konkrétnímu týmu. Tentokrát si vytvoříte vlastní a dáte do něho ty největší hvězdy. Tým netvoří jen kvalitní hráči, ale musíte se také starat o jeho chod. Je potřeba trénovat, zvyšovat jejich level, a tím pádem měnit soupisku. Také je třeba mít pod placem finance, abyste si mohli koupit nejen nové hráče, ale také vybavení.
Systém zápasů probíhá automaticky poté, co si složíte soupisku. Lze hrát jak postupně obtížnější turnaje, tak proti ostatním uživatelům, nebo ligu v pravidelných intervalech. Ze všeho vám samozřejmě plynou odměny, takže miliony na účtu potěšeně narůstají.
Hra možná neobsahuje tolik možností, ale zase nepůsobí zbytečně komplikovaně a zdlouhavě. Určitou brzdou je energie na hraní zápasů, ale protože stejně musíte trénovat hráče, aby byli v top formě, nějaká ta pauza je stejně třeba.
Jednoduché rozhraní a ovládání (soupisku vám například složí ideálně sama hra) tvoří ideální manager pro začátečníky, případně středně pokročilé hráče tohoto žánru. Oficiální licence je samozřejmostí.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 1 =


galerie

Fantasy Manager Football Fantasy Manager Football Fantasy Manager Football Fantasy Manager Football Fantasy Manager Football Fantasy Manager Football

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce