recenze

Score! World Goals

Score! World Goals

Góly, které rozhodují. Takové budete střílet v této sportovní puzzle hříčce založené na skutečných fotbalových okamžicích z posledních let.
V první řadě je třeba si uvědomit, že se ani zdaleka nejedná jen o zahrávání přímých kopů, ale budete přihrávat, přesně mířit a také nebezpečně a precizně zakončovat.
V každé sadě levelů se ocitáte na trávníku v určitém momentu nebo situaci, ze které ve skutečnosti padl gól. Dokážete také vy skórovat? Pomocí nápověd a dotykového displeje přihráváte, centrujete vzduchem a ve finální fázi střílíte. Před začátkem vidíte i plánek, jak celá akce proběhla, takže na vás je jen přesnost a dostatečná razance všech pohybů.
Hratelnost hře dává také aspekt získávání mincí, za které odemykáte nové události. Všechny jsou pak ze skutečných kvalifikačních nebo ligových zápasů a v ohromném množství, takže herní doba je dlouhá a přitom nezačne nudit.
Pěkná grafika vše hezky doplňuje a dělá ze hry kousek, který nesmí chybět žádnému milovníkovi fotbalu. Přiměřeně rostoucí obtížnost dokáže zabavit, ale současně také neodradí. Velmi povedená hra.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =


galerie

Score! World Goals Score! World Goals Score! World Goals Score! World Goals

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce