recenze

NHL Hockey Target Smash

NHL Hockey Target Smash

Bitva o Stanley Cup začíná. Dokážete porazit týmy v základní části a pak také v play-off? Vyberte si jeden ze 30 týmů z NHL a zažijte pořádnou hokejovou střelnici.
Hra se skládá z jednotlivých sezón, jejichž vrcholem je samozřejmě pohár. K tomu se musíte prokousat přes jednotlivé zápasy. V každém zápase máte před sebou tři třetiny omezené časovým limitem, ve kterých musíte získat co nejvíce bodů. Pomocí dotykového displeje míříte, sestřelujete terče a tvoříte komba. Čím delší řadu bez chyby zvládnete, tím více bodů získáte. Aby to nebylo tak snadné, terče se postupem času všelijak pohybují, zmenšují, zamrzají. V cestě vám stojí i brankář nebo atakující hráči. Jde tedy především o rychlost a přesnost.
Za nasbírané peníze ve formě puků nakupujete speciální hokejky a puky, díky čemuž získáte větší palebnou sílu nebo rychlejší kombo.
Ve finále už se hraje na více vítězných zápasů, a pokud se vám zápas nepovede, za nasbíranou herní měnu můžete zápas opakovat (což se rozhodně bude hodit). Hra má ohromné tempo a spád, a tak je jedinou brzdou herní energie. I když se nejedná o nic hrozného, občas vás to zastaví v rozletu. Nechybí zkušenostní body na vylepšování vlastností.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =


galerie

NHL Hockey Target Smash NHL Hockey Target Smash NHL Hockey Target Smash NHL Hockey Target Smash

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce