recenze

Kicks!Football Warriors-Soccer

Kicks!Football Warriors-Soccer

Otestujte vaši přesnou mušku v sérii kopů a ukažte, jak vám to střílí. K dispozici je také slušný multiplayer proti ostatním hráčům.
Ve hře si vyzkoušíte obě fotbalové pozice – střelce i brankáře. V každém kole budete buď střílet na branku, nebo naopak zapeklité střely chytat. Pomocí dotykového ovládání dáváte míči faleš, výšku a umístění. Cílem je nahrát co nejvíce bodů při daném počtu pokusů a čím lépe míříte, tím více bodů získáte. V bráně se objevují terče, ale také překážky, které musíte obstřelit, a v neposlední řadě stále se zlepšující brankář. Jako brankář zase otestujete rychlost a odhad a chce to trochu cviku.
Za body, čisté konto nebo perfektní střelbu získáváte zkušenosti a odemykáte nové hráče se speciálními vlastnostmi. Během hry přibudou na hřišti také obránci, zmenšující se terče a ke všemu můžete zaznamenat jen 3 chyby. V multiplayeru vyzýváte další hráče a celkem rychle se zde sbírají zkušenosti na nákup hráčů nebo power-upů.
Hru doporučuji hrát spíše na větším tabletu než mobilním telefonu, protože někde kolem 40. kola už jsou terče tak malé, že si prstem zastíníte celou trasu míče.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =

JežeQ

JežeQ | 20.02.15 v 18:12

Super hra

Pavlínka2C

Pavlínka2C | 20.02.15 v 07:07

na fotbale vítejte, kopejte a chytejte :)


galerie

Kicks!Football Warriors-Soccer Kicks!Football Warriors-Soccer Kicks!Football Warriors-Soccer Kicks!Football Warriors-Soccer Kicks!Football Warriors-Soccer