recenze

First Touch Soccer 2015

First Touch Soccer 2015

Většina hráčů se shodne, že FIFA patří mezi fotbalovými hrami na první místo. Poté následuje Real Football a na třetí pomyslnou příčku by se mohl klidně zařadit First Touch Soccer 2015 - návykový fotbálek, ve kterém se snažíte dostat váš tým na vrchol.
Hra představuje celkem obvyklý mix manažerských povinností a hraní zápasů. Jako manažer máte na starosti v první řadě všechny záležitosti okolo hráčů. Musíte tvořit soupisku, sledovat únavu a určovat strategii. V souvislosti s tím máte k dispozici rozpočet na nákup nových posil, trenérů a můžete se vrhnout také do vylepšení stadionu. Zde je třeba zmínit, že ve hře jsou skuteční hráči i týmy, takže si můžete vytvořit vlastní tým snů (samozřejmě to bude ale stát pořádný balík). Ve funkci manažera můžete také klub změnit a hráče vyměňovat. Nechybí ty nejoblíbenější ligy, jako anglická, německá nebo španělská.
V rámci zápasů se vše ovládá pomocí virtuálního touchpadu a tlačítek. Hru si užijete ve vysokém tempu a ovládání se vám velmi rychle dostane do krve. Vymýšlet uličky, přesné "lobíky" a přímé kopy nejsou problém. Celkové tempo je vykoupeno poněkud sníženou hratelností. AI se někdy chová jako banda tupounů, brankář nesmyslně vybíhá a vyráží i střely zdálky. Lehce pokulhává i ovladatelnost, ale hra má jakési kouzlo, díky kterému budete hrát klidně i dvě hodiny v kuse. Pravda, na ovládání a styl zápasů si budete zvykat, ale svou komplexností a dávkou zábavy vás hra jednoduše dostane.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 4 =

Nepmod | 28.02.20 v 09:01

Thank you for Sharing Dream League Soccer 2020 Mod APK

Geboya24 | 24.03.16 v 23:13

Tak to tu nemáš co pohledávat

Laugher

Laugher | 17.06.15 v 00:36

Fotbal nesnáším.


galerie

First Touch Soccer 2015 First Touch Soccer 2015 First Touch Soccer 2015

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce