recenze

Bob a Bobek: Lední hokej

Bob a Bobek: Lední hokej

Bob a Bobek – maskoti hokejového mistrovství v Česku – zahajují vlastní turnaj. Jak obstojíte na šampionátu vy? Oficiální arkádový hokej s jednoduchým ovládáním a s kreslenou grafikou důvěrně známého večerníčku.
Ve hře máte k dispozici několik herních módů, ale abyste je postupně odemknuli, musíte nasbírat dostatek mrkví. V první řadě je tu trénink. V rámci 21 úrovní se naučíte základní ovládání a během časového limitu musíte vstřelit určitý počet branek proti stále obtížnějším a početnějším soupeřům. Ani absolvování všech levelů vám však neodemkne hlavní turnaj. Naštěstí jsou ve hře přítomny krátké reklamy, jejichž shlédutím také získáváte potřebné mrkne. Ty vám mimo jiné slouží k odemknutí multiplayeru nebo dalších týmů s lepšími vlastnostmi.
Samotný turnaj lze začít buď včetně základních skupin, nebo rovnou vyřazovací část. Styl hry je čistě arkádová hokejová taškařice, kdy se samozřejmě snažíte vstřelit více gólů než soupeř během časového limitu. Brankáře ovládá AI, takže vy kličkujete, hákujete a střílíte s Bobem. Pravda, někdy sice gólman chytá jako Hašek zamlada a jindy mu to tam proklouzne, ale stále je to povedený hokej, který má své kouzlo, a rozhodně se vyplatí vyzkoušet.

Naleznete na Google Play

V tématech:

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 4 =

HAL

HAL | 20.09.15 v 09:34

dobrá hra

Weslycz

Weslycz | 21.07.15 v 08:06

hral jsem, ale nevyhral jsem :D

Petosko

Petosko | 20.05.15 v 18:53

Bob a Bobek dobré to hraní :)


galerie

Bob a Bobek: Lední hokej Bob a Bobek: Lední hokej Bob a Bobek: Lední hokej

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce