recenze

World of Thingies: Puzzle

World of Thingies: Puzzle

Zachraňte ukradené příšerky v této netradiční logické match-3 hře. Spousta zábavy a výborný mix soubojů s bossy i skutečnými hráči z celého světa nebo vašimi přáteli.
Zlí bossové unesli další příšerky a snaží se je prodat na internetu. A tak je na vás, abyste je získali zpět. Hra je koncipovaná jako logický match-3 rychlík, ve kterém musíte během časového limitu nasbírat co největší počet bodů tvořením trojic a početnějších seskupení.
Konečný výsledek je ovšem ovlivněn také tím, jaké příšerky máte k dispozici. Totiž některé souboje jsou rozděleny na více kol a podle dosaženého skóre a síly vašich zvířátek se určuje finální výsledek a vítěz. Jaká zvířátka nastoupí do bitvy, to je věc vaší strategie. Jejich sílu musíte rozprostřít rovnoměrně. Postupem ve hře získáváte nové jedince a ty nepotřebné můžete vyřadit a rozmixovat. Díky tomu obdržíte herní měnu „masíčka“ na další nákupy.
Hra nabízí velmi příjemný mix singleplayeru a on-line hraní a několik originálních prvků, které vás prostě a jednoduše dostanou. Velmi návykový kousek.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =

phanka

phanka | 16.04.15 v 14:48

chce to vyzkoušet


galerie

World of Thingies: Puzzle World of Thingies: Puzzle World of Thingies: Puzzle World of Thingies: Puzzle