recenze

Pet Monster: Gem Shooter

Pet Monster: Gem Shooter

Vydejte se do světa plného monster, bojujte, trénujte je a užijte si povedenou gamesu, kde se mísí prvky RPG a match-3 her.
Svět roztodivných příšerek, který čeká na vaše logické uvažování, správnou strategii a trénink. Herní náplň notně připomínající Pokémony.
Váš tým se postupně rozrůstá a možnosti kombinace se zvyšují. Bojujete vždy v několika vlnách proti AI nepříteli. V každém kole tak proti sobě nastoupí určití zástupci.
Základní útok určujete tím, jak střílíte barevné úhelníky do hradby ostatních. Vytvoříte-li alespoň trojici, zmizí a vy částečně naplníte měřidlo útoku. Zpravidla však vznikne pěkné combo a tím silnější útok. Barva určuje také toho, kdo bude útočit, respektive nějakou speciální funkci. Nechybí zde aspekty odolnosti/slabosti, takže byste ve vašem týmu měli mít zástupce od každého typu.
Herní princip je tedy match-3 střílečka, ale to zdaleka není všechno. Vaše monstra můžete trénovat a vyvíjet do silnějších forem. Hraním získáváte různé předměty, které vám právě toto umožňují. Pravda, postup je trochu zbrzděn doplňující se energií, ale rozhodně to není tak strašné.
Pěkná grafika a hlavně logicko-strategický herní princip vás bude bavit velmi dlouhou dobu.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =


galerie

Pet Monster: Gem Shooter Pet Monster: Gem Shooter Pet Monster: Gem Shooter Pet Monster: Gem Shooter Pet Monster: Gem Shooter