recenze

Clumsy Ninja

Clumsy Ninja

Vytrénujte bojovníka ninja k dokonalosti. Tento ninja bude však potřebovat vaši pomocnou ruku, takže se připravte na úplnou interaktivitu všech částí jeho těla i objektů v okolí. Neskutečná a originální návykovka.
Jen vytrvalým tréninkem se z nemotorného začátečníka stane mistr bojového umění. Ovládejte každý jeho pohyb, plňte úkoly a odemykejte nové výzvy.
Na obrazovce máte ninju, který… nedělá vůbec nic. Jeho pohyby máte kompletně pod svou mocí. Každou část jeho těla můžete ovládat a hýbat s ní, do postavičky žduchat, házet s ní, popocházet, tahat za ruku, nohu, hlavu. Když už se vyblbnete tímto experimentováním a místy trápením vašeho bojovníka, je čas vrhnout se na plnění úkolů. V každý okamžik před sebou máte nějaký ten quest, jehož splněním obdržíte peníze a zkušenosti. Za ty si pak kupujete speciální vybavení na další pohyby a akce. Zkušenosti a postup na vyšší level odemykají nové a lepší pohyby, pásky vašich dovedností a postupujete na ninjovském žebříčku, abyste na konci zachránili vaši milovanou.
Hra je originální zejména svou interaktivitou a nápaditostí, ovladatelností a vtipem. Prostě musíte vyzkoušet.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 4 =

Weslycz

Weslycz | 19.07.15 v 20:23

syna to zabavilo na hooodne dlouho :)

JežeQ

JežeQ | 11.02.15 v 14:31

mužete si s ním dělat co chcete

frod0pipin

frod0pipin | 24.01.15 v 13:49

zajímavá hra , líbí se mi jak ninja skáče na té trampolíně


galerie

Clumsy Ninja Clumsy Ninja Clumsy Ninja Clumsy Ninja Clumsy Ninja