recenze

Temple Run 2

Temple Run 2

Pokračování nekonečného běhu, při kterém skáčete, skluzujete, zatáčíte, kličkujete a sbíráte mince na upgrade či nákup postav. Hra, která ve svém žánru patří k těm nejlepším, a počet stažení to dokazuje – Temple Run 2.
A je to tu zase. Za patami vám funí obří netvor a vy před ním utíkáte. Zdrháte, co vám nohy stačí automaticky, a tak musíte hlavně dávat pozor na to, co se děje před vámi. V rychlém sledu budete hopsat přes jámy a ostny, slidovat skrze úzké průchody a zatáčet tam, kde končí cesta. Do toho všeho sbíráte mince na nákup a můžete si pořídit všelijaké power-upy. Ať už je tu magnet, mince zdvojnásobující zisk, štít, na všechno bude třeba šetřit a na opakované vylepšení tuplem. Osobně nedoporučuji upgradovat magnet, domnívám se, že se úplně nevyplatí. Dále můžete odemknout nové postavy, přičemž každá z nich vám přinese jinou schopnost.
Nechybí možnost sem tam sebrat zelený diamant, který vás vrátí do hry, pokud při zrychlujícím tempu nezvládnete nějakou z ošemetných situací.
Hnacím motorem a určitým motivátorem jsou questy, i když brzy se stanou dost brutálně obtížné. Celkově je Temple Run 2 povedené pokračování. Pro milovníky žánru není co řešit, pojďte si zaběhat.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

Tlustoch | 13.12.16 v 11:45

Prijde mi zes tu hru hral tak 5 minut a pak jako starej profik uz jsi ji povazoval za otestovanou. Magnet samozrejme vyhodny je.

CoookieBurgerCZ

CoookieBurgerCZ | 07.07.15 v 07:32

tato hra se mi moc libi mam ji na tabletu


galerie

Temple Run 2 Temple Run 2 Temple Run 2 Temple Run 2 Temple Run 2

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce