recenze

Ratchet and Clank: BTN

Ratchet and Clank: BTN

Fanoušci Ratcheta a jeho robotického pomocníka Clanka mají konečně oficiální hru také pro svá mobilní zařízení s Androidem. Vrhněte se do víru grindování a zběsilých přestřelek.
Principem je tu před námi hojně používaný styl nekonečné „běhačky“. V té dnešní ovládáte Ratcheta a celková hratelnost a zábava notně připomíná konzolové hry. Jestliže jste někdy vyzkoušeli kterýkoli díl z populární série, můžete se zde těšit ze spousty podobných prvků.
Tím prvním je grindování po klikatých linkách, přeskakování překážek a při tom sbírání tun šroubků. Tyto jezdecké pasáže, kdy také přeskakujete z jedné trasy na druhou, střídají akční složky, ve kterých také jdete automatický vpřed, ale musíte se soustředit na kosení hald robotů, a dokonce i objevivšího bosse. Toto se střídá, dokud neztratíte všechny životy.
Mezi tím máte možnost plnit skillpointy, sbírat power-upy a samozřejmě nakupovat v obchodě věcičky za nasbírané šroubky. Ať už jde o upgrade zbraní, brnění, nebo gadgetů, ke hře se budete vracet často a po dlouhou dobu. Pěkné zpracování připomínající zlatou éru na PS 2 a celkově parádní hratelnost.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =


galerie

Ratchet and Clank: BTN Ratchet and Clank: BTN Ratchet and Clank: BTN Ratchet and Clank: BTN

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce