recenze

Ninja Dashing

Ninja Dashing

V roli ninja bojovníka si musíte proklestit cestu skrze levely ve čtyřech různých prostředích. Skákejte mezi stěnami, ničte nepřátele a překonávejte překážky. Rychlost, odhad a spousta zábavy v této arkádě.
Jste ninja, a proto se od vás očekává trochu toho hbitého pohybu. Hra je rozdělena do čtyř tematických světů, ve kterých na vás čekají jednotlivé úrovně. Těmi procházíte kontinuálně a jejich splnění oznamuje jen označující paprsek. To dává hře ještě větší tempo a spád.
Pokud jde o hlavní náplň hry, tak je tu klasická zběsilá hopsačka. Během automatického běhu musíte přeskakovat ze stěny na stěnu tak, abyste měli stále něco pod nohama a také se vyhýbali nástrahám, případně rozsekali na kousky nějakého toho nepřítele.
Přirozeně se na vás všechno řítí ve zběsilém tempu a určité sekvence vám dají pěkně zabrat. Za nasbírané mince lze nakoupit třeba další životy. Jeden zásah znamená opáčko levelu, ale díky vysoké hratelnosti to nevadí. Nechybí různé zrychlující šipky a malé plošinky, na které si budete muset dát pozor. Celkově velmi povedený kousek v tomto stylu.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 2 =

Pavlínka2C

Pavlínka2C | 09.02.15 v 15:38

šikovný ninja, báječná hra


galerie

Ninja Dashing Ninja Dashing Ninja Dashing Ninja Dashing Ninja Dashing

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce