recenze

Looney Tunes Dash

Looney Tunes Dash

Proběhněte se napříč hromadou levelů s postavičkami Lonney Tunes. Dokážete se dostat do domečku a cestou překonat nejrůznější nástrahy? Připravte se na pořádnou porci arkádové zábavy ve vysokém tempu.
Hra se tváří jako klasický endless-runner titul, ale naštěstí nebudete donekonečna běhat po proměnlivé cestě. Ve hře musíte nejenom doběhnout do cíle, ale také sesbírat potřebný počet mincí, rozbít bedny nebo získat dané předměty. To všechno při přeskakování, kličkování a podjíždění překážek ve velmi svižném tempu. K dispozici budete mít i nejrůznější bonusy, které sbíráte a vylepšujete. A teď to nejlepší. Hra má výbornou atmosféru kreslených grotesek a postupně si zahrajete za Bugse Bunnyho, ptáka pličníka nebo Duffyho, samozřejmě nechybí ani jejich přirození nepřátelé jako Elmer Fudd, Wile E. Coyote a další.
Jak už tomu tak bývá, váš postup hrou je brzděn energií, která se automatický doplňuje, ale také občasným padáním hry. Naštěstí vám tento technický problém nevezme život, tak alespoň slabá útěcha… Celkově se jedná o zábavný titul, byť s malými mouchami.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 4 =

frod0pipin

frod0pipin | 01.01.15 v 10:30

pěkné


galerie

Looney Tunes Dash Looney Tunes Dash Looney Tunes Dash Looney Tunes Dash

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce