recenze

Hokej.cz online

Hokej.cz online

Zpravodajství ze světa ledního hokeje ve verzi pro vašeho Androida. Takže můžete sledovat průběh a výsledky utkání pěti našich hokejových lig na displeji mobilního telefonu. Nechybí zprávy a také něco statistik hráčů.
S touto aplikací dostanete přehled o právě probíhajících nebo již ukončených utkáních z českého hokeje. Nechybí zde extraliga, 1. liga, ale i nižší juniorská a dorostenecká liga. V jednoduchém rozhraní si vyfiltrujete jen to, co chcete. Konkrétní utkání lze stisknout a hned získáte podrobnější informace, včetně střelců gólů a dále i jejich osobních statistik
Ono vůbec všechno působí jednoduše a přívětivě. V nabídce menu si lze najít utkání z jakéhokoli dne. V dolní nabídce jsou schované další možnosti, respektive sestava týmu. V horním panelu se pak skrývá zpravodajství, ve kterém je kromě českých soutěží také reprezentace, NHL nebo KHL.

Ano, je to taková mobilní verze internetového serveru a na hokejové zpravodajství lze opět „kliknout“, čímž se dostanete právě na internetový server. Hlavně je to ovšem velmi přehledně zpracované a takto přehledných aplikací na výsledky a zprávy ze světa hokeje moc neznám. Možná teletext, který ale není ani zdaleka tak obsáhlí. Proto doporučuji pro všechny fanatiky hokeje, obzvláště českého.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =


galerie

Hokej.cz online Hokej.cz online Hokej.cz online Hokej.cz online Hokej.cz online Hokej.cz online

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce