recenze

Mission Impossible ZDARMA

Mission Impossible ZDARMA

Akční gameska, ve které se bude střílet ostošest. Procházejte městem, komplexy, hledejte zbraně a ničte nepřátele. Dost povedená záležitost.
Plošinovka, v níž se zhostíte maníka s kvérem v ruce. Náplň je klasicky skákací, chodící, dveře otvírající, ale především střílecí. Najít lze tři zbraně. Takže ona ta likvidace nepřátel není vůbec nuda. Ba naopak má titul dobré tempo a na mobilních zařízeních pěkně přináší tu atmosféru old-school akčních her.

Do čeho bych si s dovolením rýpnul, je neskutečně ukecaný začátek a vlastně celý první level. Pak už je to o něco lepší. Ovládání je tvořeno „padem“ pro pohyb a tlačítky pro střelbu, speciální útok, hod granátu a použití lékárničky. Takové množství pohybů občas působí potíže a mnohdy dostanete dost zbytečných zásahů a na ovládání přes trackball zapomeňte úplně. Na druhou stranu je toto dobré pro střelbu. Ale… hrát se to dá a zabavíte se.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =

hypnotyzer

hypnotyzer | 27.02.15 v 08:20

tohle nemá chybu, dokonalost


galerie

Mission Impossible ZDARMA Mission Impossible ZDARMA Mission Impossible ZDARMA Mission Impossible ZDARMA Mission Impossible ZDARMA Mission Impossible ZDARMA