recenze

Hockey Fight Lite

Hockey Fight Lite

Góly a bitky jsou to správné koření hokeje. Tady… budou jenom ty bitky. Ukažte soupeři, zač je toho loket a kdo toho ustojí na bruslích více. Odhoďte rukavice!
Hru si můžete vyzkoušet buď v rychlém režimu, nebo skočit do turnaje a vyzívat jednoho bitkaře za druhým. Budete moci vylepšovat bojové vlastnosti a postupovat stále k obtížnějším rváčům. Samotný souboj je pak do značné míry arkádovým bušením do kláves zobrazených na dotykovém displeji, ale dojde také na prvky strategie. K úderům totiž spotřebováváte jakousi manu, která se obnovuje, a bezhlavým mlácením se vám stane, že nebudete mít sílu a protivník vás přejede sérií pravých háků. A tak je potřeba zvládnout i obranné prvky.
Člověk by na první pohled neřekl, že relativně jednoduchý princip může zabavit. Nicméně je to tak a porazit všechny zase není tak jednoduché. K tomu přičtěte 3D grafiku a audio a je tu povedená akční bitka. Mínusem je snad jen to, že úderů by mohlo být více a samozřejmě Lite verze nenabízí úplně všechno. Sympatickou vychytávečkou je on-line leaderboard.

Naleznete na Google Play

V tématech:

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =

HAL

HAL | 21.09.15 v 11:26

tak to s hokejem nemá nic.spíš s boxem


galerie

Hockey Fight Lite Hockey Fight Lite Hockey Fight Lite Hockey Fight Lite

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce