recenze

DuckTales: Scrooge's Loot

DuckTales: Scrooge's Loot

Kačer Skrblík má vybrakovanou pokladnici, a tak začíná vaše dobrodružství v této on-line multiplayerové MMO taškařici.
V Disney se pustili do vzkříšení kačerů a nutno podotknout, že si k tomu zvolili velmi zajímavý herní princip. Multiplayerové hraní po síti zní velmi lákavě. Jak se to ovšem hraje ve skutečnosti?
Po zhlédnutí příběhu se ocitáte v hlavním menu, kde můžete prozkoumat výbavu pro vaši postavu, různé power-upy, zbraně a zatím nedostupné charaktery. Postupně si odemknete čtyři typy postav s jejich silnými i slabými stránkami, které určují vaši strategii boje.
Hraní po síti doplňuje druhý režim, v němž je totožná náplň, ale navíc plníte různé mise s bonusovou odměnou. Velkou výhodu vidím v tom, že můžete hrát jak on-line, tak bez připojení k síti. Nelze sice nakupovat a vybavovat váš charakter, ale vzhledem k vysokým cenám stejně budete relativně dost šetřit.
Ke každému charakteru lze upgradovat jeho oblek, zbraně a také dokoupit nějaký ten speciální power-up.
Samotná hra pak představuje týmový deathmatch, při kterém musíte dopravit vyšší počet zlatých cihel na dané místo než tým soupeře. Map je sice malé množství, ale na druhou stranu se rychle naučíte využívat okolní skokánky a prostředí. Do strategie se promítne i počet zlatých cihel (čím více, tím obtížnější pohyb) a celkově je samotná akce během hry velmi zábavná. A to také díky veselým zbraním (špagetovač, zmrzlinovač, záchodová mísa…). Ovládání nepatří k nejlepším, ale po čase se dá solidně řádit a likvidovat soupeře, hlavně ve schopném týmu.
Otázkou je rozdělování odměn. Existuje zde ukazatel určující, do jaké úrovně hráčů spadáte. Ale výše odměny se nijak nemění. Ať zvítězíte či ne, zkušenosti a peníze se de facto neliší. Poslední aktualizace přinesla problémy některým uživatelům se spuštěním, nicméně dosavadní hraní v nás zanechalo kladné dojmy a velký potenciál. Samozřejmostí je 3D grafika a zvukový doprovod z původního kresleného seriálu.
Na vaše Androidy z dálky letí kačer!

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

phanka

phanka | 18.11.14 v 19:59

pěkné

miša | 01.04.14 v 20:52

čau maš tu hru


galerie

DuckTales: Scrooge's Loot DuckTales: Scrooge's Loot DuckTales: Scrooge's Loot DuckTales: Scrooge's Loot DuckTales: Scrooge's Loot DuckTales: Scrooge's Loot DuckTales: Scrooge's Loot

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce