recenze

Valiant Hearts The Great War

Valiant Hearts The Great War

Velmi podmanivá adventura z doby první světové války. Začíná velké dobrodružství a vy budete jeho součástí. První část vynikající hry od Ubisoftu je zdarma. Ale je to vůbec dobře?
Pojďme se na hru podívat popořadě. V první řadě zde máme velmi dobře ztvárněný děj. Odehrává se před námi příběh muže, který vstoupil do války a nebudou to právě veselé okamžiky. Vše se posouvá pomocí komiksových oken, což je velmi přehledné a stylové. Díky tomu také snadno zjistíte, kam jít nebo co udělat, případně co vám další postava sděluje. Po lokacích se pohybujete skrze dotykový dísplej a v blízkosti aktivního místa se ukáže příslušná ikona. Jako u každé adventury i zde musíte zapojit mozek, prozkoumávat prostředí a vyřešit nějakou tu hádanku. Současně ale dojde také na trochu akčnější pasáže.
Vše je zpracováno na vynikající úrovni, grafika, hudba i dabing vás zkrátka vtáhnou do děje ... v tu chvíli ochutnávka zdarma končí a jakožto hráč jste na rozpacích. Hru si okamžitě zamilujete, ale plná verze vás přijde něco přes 300,-. Za vyzkoušení ale rozhodně nic nedáte. Jedno je jisté – takových špičkových adventur na GooglePlay mnoho není.

Naleznete na Google Play

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =

zlokop

zlokop | 22.06.15 v 17:31

Moc hezká grafika

Laugher

Laugher | 17.06.15 v 00:18

Z války to bude dobrý.


galerie

Valiant Hearts The Great War Valiant Hearts The Great War Valiant Hearts The Great War

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce