Magazín

Vyhlášení bitvy 4.1

Vyhlášení bitvy 4.1

Česká Republika

Ahoj hráči! Máme tady pro vás první bitvu v tomto roce. A že se tentokrát bylo na co dívat! Milltie se předháněla s DodoTomem68 skoro celý den. Nicméně absolutním vítězem se jen o pouhých šest bodů stala milltie. Gratulujeme! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - milltie, skóre: 878 bodů - získává 250 bodů 2. místo - DoDoTom68, skóre: 872 bodů - získává 225 bodů 3. místo - stureg, skóre: 477 bodů - získává 200 bodů 4. místo - Davas96, skóre: 366 bodů - získává 175 bodů 5. místo - assaly, skóre: 184 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Nášup 3D online her pro kvalitní zábavu za 92%

Nášup 3D online her pro kvalitní zábavu za 92%

Něco o

Představujeme vám tři online hry, které byly vytvořeny za pomoci 3D grafického enginu. Hraní je mnohem jednodušší a hlavně příjemné na oko. Možnosti, které takové gamesy nabízejí, jsou větší než u obyčejných flash her.

více

Výsledky prosincové ligy

Výsledky prosincové ligy

Česká Republika

Ahoj, hráči! Rádi bychom vás za celý Freegame tým uvítali v novém roce 2017. Pevně doufáme, že s námi zůstanete i nadále a stále se budete překonávat v tabulkách tak, jak tomu bylo doposud :). I prosincová liga byla tentokrát velice zajímavá a hezky zamíchala pořadím. Dokonce se zde objevily i některé nové tváře, které začínají zkoušet své štěstí v bronzové lize. V lednovém vyhlášení tedy uvidíme, zda se nám neurodí noví adepti na Freegame veterány. Ale dost už bylo řečí, přistupme ke konečným výsledkům. Sláva vítězům, čest poraženým! První tři místa dostanou pohár s vlastním jménem! Zlatá liga 1. místo: voky15- Pohár 1. místo Freegame Zlatá Liga, chytrá kostka FuturoCube, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: pekole- Pohár 2. místo Freegame Zlatá Liga, hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: Patrik-Muller - Pohár 3. místo Freegame Zlatá Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: janice11 - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: milltie - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: DoDoTom68 - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: blabola - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: Martina73 - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: skipiskipi- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: jarmilka - propiska a placka z kolekce Freegame Stříbrná liga 1. místo: majki19- Pohár 1. místo Freegame Stříbrná Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: joska102- Pohár 2. místo Freegame Stříbrná Liga, hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: denis123 - Pohár 3. místo Freegame Stříbrná Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: BastienBax - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: taruška80 - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: phanka - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: trogar - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: PavelH - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: assaly- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: Weslycz - propiska a placka z kolekce Freegame Bronzová liga 1. místo: sara13122015- Pohár 1. místo Freegame Bronzová Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame 2. místo: Sůvička- Pohár 2. místo Freegame Bronzová Liga, hra, propiska a placka z kolekce Freegame 3. místo: Davas96 - Pohár 3. místo Freegame Bronzová Liga, propiska a placka z kolekce Freegame 4. místo: Okarina - propiska a placka z kolekce Freegame 5. místo: Barca-Vulcova - propiska a placka z kolekce Freegame 6. místo: GreenArrow - propiska a placka z kolekce Freegame 7. místo: DrMoulák - propiska a placka z kolekce Freegame 8. místo: Blanka7 - propiska a placka z kolekce Freegame 9. místo: herbi- propiska a placka z kolekce Freegame 10. místo: sarka11 - propiska a placka z kolekce Freegame Gratulujeme! Zkontrolujte si prosím, zda máte vyplněnou v systému poštovní adresu. Vyplňuje se po přihlášení vpravo nahoře u vašeho avatara (vaší fotky - obrázku), po kliknutí na ozubené kolečko.

více

Skvělá online hra Mass Effect: Andromeda Prelude za 95%

Skvělá online hra Mass Effect: Andromeda Prelude za 95%

Něco o

Jedná se o online hru, která je podle fan fikce Mass Effect s názvem Andromeda Prelude. Tato hra je vytvořena ve vysokém rozlišení. Převezměte kontrolu nad velitelem Shepardem, ten byl kontaktován samotnou Andromedou kvůli důležitému problému. K dispozici je tak interaktivní hra z Mass Effect vesmíru, která nabízí most mezi originální trilogií a novou hrou ME: Andromeda.

více

Výsledky bitvy 25.12

Výsledky bitvy 25.12

Česká Republika

Ahoj hráči! Máme tady pro vás výsledky naší vánoční bitvy a zároveň poslední bitvy, kterou jsme pořádali v tomto roce. Nesoutěžilo se v ničem jiném, než v naší vánoční hře Xmaaz. Ptáte se, jak tato bitva dopadla? Pojďme se tedy podívat na výsledy. Gratulujeme všem výhercům a těšíme se na vás v novém roce! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - Patrik-Muller, skóre: 5560 bodů - získává 250 bodů 2. místo - jarmilka, skóre: 5170 bodů - získává 225 bodů 3. místo - joska102, skóre: 5160 bodů - získává 200 bodů 4. místo - voky15, skóre: 5080 bodů - získává 175 bodů 5. místo - skipiskipi, skóre: 4500 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Zneškodněte veškeré zombie ve hře Call of Zombie 3 za 90%

Zneškodněte veškeré zombie ve hře Call of Zombie 3 za 90%

Něco o

Zahrajte si propracovanou zombie online 3D hru, ve které máte za úkol odolávat hned několika vlnám nepřátel. Vše začíná v ulicích města, kde je spousta protivníků. Není to úplně jednoduché, protože máte pouze luk, ale časem dostanete lepší zbraně, tedy zakoupíte je v obchodě.

více

Výsledky bitvy 18.12

Výsledky bitvy 18.12

Česká Republika

Ahoj hráči! Máme tady pro vás výsledky poslední bitvy před Štědrým dnem. Tentokrát jsme si pro vás nachystali trochu letního odlehčení v podobě hry Bubble Pop Island. Jako vždy vyhrálo jen pět nejlepších. Gratulujeme. A nezapomeňte, že hned 25.12 můžete bojovat ve vánoční hře Xmaaz. Tak hezké svátky a bohatého Ježíška! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - Sůvička, skóre: 2000 bodů - získává 250 bodů 2. místo - skipiskipi, skóre: 1825 bodů - získává 225 bodů 3. místo - voky15, skóre: 1660 bodů - získává 200 bodů 4. místo - pekole, skóre: 1620 bodů - získává 175 bodů 5. místo - joska102, skóre: 1245 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Zahrajte si další hru od samotných hráčů KOGAMA: Parkour Pretty Boy za 95%

Zahrajte si další hru od samotných hráčů KOGAMA: Parkour Pretty Boy za 95%

Něco o

KOGAMA hry patří mezi velmi zajímavé už díky tomu, že takové online hry vytvářejí samotní hráči. Jedná se o otevřený nástroj, ve kterém si můžete vytvořit svou vlastní gamesu, takže záleží jen na vás, co do ní vložíte.

více

Výsledky bitvy 11.12

Výsledky bitvy 11.12

Česká Republika

Ahoj hráči! Máme tady pro vás výsledky druhé prosincové bitvy. Tuto neděli jste měli možnost se podívat na zoubek naší logické hře Jewelama. A jak to dopadlo? Pojďme se podívat na výsledky! Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem 1. místo - voky15, skóre: 13680 bodů - získává 250 bodů 2. místo - prskavka23, skóre: 9920 bodů - získává 225 bodů 3. místo - pekole, skóre: 9120 bodů - získává 200 bodů 4. místo - taruška80, skóre: 8740 bodů - získává 175 bodů 5. místo - Davas96, skóre: 6550 bodů - získává 150 bodů Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!

více

Zachraň obyvatele města před požárem ve hře FireDawgs za 90%

Zachraň obyvatele města před požárem ve hře FireDawgs za 90%

Něco o

Zahrajte si závodní hru, ve které si užijete s hasičským vozidlem. Jedete v opravdu hustém provozu a hasíte veškeré požáry co nejrychleji to jde. Požár nesmí za žádnou cenu ohrozit bezpečnost obyvatel, protože oheň se bude šířit opravdu rychle. Výhodou je, že vaše hasičské auto je naprosto nezničitelné, takže s ním můžete bourat do překážek, jak jen budete chtít.

více

naše databáze obsahuje: 26 937 her

Sponzoři ligy

inzerce