Magazín - Novinky

Knight's Fable Open Beta začíná

Knight's Fable Open Beta začíná

Celosvětová

Další z řady obyčejných MMO her nebo něco nového? To si teprve zjistíme, až se ponoříme do světa Knight’s Fable, který nyní zahájil Open Betu. Kromě RPG náplně se hráči dočkají i strategie, hromady příběhů, bitev a schopností. PvE a PvP jsou samozřejmostí, takže čas hru vyzkoušet.

více

Backflip Studios představují svou novinku pro iOS

Backflip Studios představují svou novinku pro iOS

Celosvětová

Jedna zajímavá a poměrně originální hra se objevila v App Store od studia Backflip Studios. Má název Ferno. Jedná se o příjemné points hunting na ukrácení dlouhé chvíle. Prostě svým prstem sbíráte oheň, snažíte se vyhnout tomu, čeho se nesmíte dotknout a hlavně nezvedejte prst. Nic to nestojí a nejsou zde žádné mikrotransakce.

více

Zynga Poker nabídne reálné ceny

Zynga Poker nabídne reálné ceny

Celosvětová

Hráči obrovsky populární hry Zynga Poker se nyní mohou těšit na Zynga Poker League. Jedná se o sezónu, která potrvá 8 týdnů a za získané body bude možné vyhrát reálné ceny. Jednou z nich a nejspíše i ta nejlepší je Ford Shelby GT500. Kdo bude šťastným výhercem? Možná vy?

více

Temple Run slaví miliardu stažení!

Temple Run slaví miliardu stažení!

Celosvětová

Je to k nevíře, ale i takové číslo se může objevit spojována se hrou. Hit Temple Run se stal natolik populárním, že si ho na celém světě stáhla více jak miliarda lidí. To opravdu znamená, že jeden ze sedmi lidí kolem vás už hru minimálně viděl. Tomu se říká úspěch.

více

Návykovka Candy Crush má pokračování

Návykovka Candy Crush má pokračování

Celosvětová

Android hra Candy Crush Saga dosáhla neuvěřitelné obliby mezi hráči i recenzenty. Nyní se chystá sequel s názvem Candy Crush Soda Saga. V české verzi Google Play není momentálně k dispozici (nyní je dostupná třeba v Kanadě, Švédsku nebo Nizozemsku), ale dá se očekávat, že tento hit dorazí i k nám. Původní CCS si získala své hráče klasickým match-3 principem a kreslenou grafikou se spoustou bonusů. Pokračování bude na totožném principu, pouze sladkosti nahradí sladké nápoje.

více

Angry Birds si zahrají na Transformery

Angry Birds si zahrají na Transformery

Celosvětová

Angry Birds ještě neřekli poslední slovo. Rovio ve spojení se značkou hraček Hasbro oznámilo, že chystají další hru s ptačí tematikou. Tentokrát se známí opeřenci „převléknou“ do transformeřího kabátku a proti prasečím decepticonům budou bojovat tak, jak jsme zvyklí z prvních dílů Angry Birds. Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet dál.

více

Vylepšení profilů

Vylepšení profilů

Česká Republika

Dnes pro vás máme sice drobnou, ale příjemnou novinku. Vyslyšeli jsme vaše prosby a vylepšili profil, tak, aby bylo možné odebrat vaše oblíbené hry. Pokud se vám tedy již nějaká hra nelíbí, máte nyní možnost hru ze svého seznamu oblíbených odebrat. Jak nato? Jednoduše! Zajděte na svůj profil do sekce oblíbených her. V pravém horním rohu u obrázku hry naleznete tlačítko "Odebrat". Věříme, že jsme vám tím udělali radost a přejeme spoustu zábavy u sestavování svého seznamu.

více

Jak sbírat body v lize

Jak sbírat body v lize

Česká Republika

Víte jak sbírat body v naší lize? 1) Poražení soupeřů v High-Score hrách Nejefektivnějším způsobem jak sbírat body je porážet soupeře v hrách na skóre. Čím lepšího umístění v hrách na skóre dosáhnete, tím více bodů. V momentě, kdy ve hře získáte pozici v tabulce, dostáváte potom pouze po jednom bodu, dokud se vám opět nepovede překonat lepší hráče. Povede-li se vám například obsadit první místo, stačí počkat, až vás někdo sestřelí a vy opět získáte body znovu nabitím první pozice. A nebo pozici blokujete stále lepším a lepším skóre, za první místo je nejvíce bodů a vy nedovolíte nikomu jinému je získat. Vaše hra, vaše strategie! Hry na skóre (High-score hry): http://www.freegame.cz/online-hry/highscore-hry/vsechny-kategorie 2) Čtení recenzí a článků Vážíme si našich fanoušků a kromě her na skóre a her online obecně nabízíme i recenze her ke stažení, hry na mobilní telefony a pěkné články v magazínu. Za čtení obsahu vás odměníme. Body lze sbírat i za čtení recenzí a článků na Freegame. Každý den však je počet takto získaných bodů omezen na 10. 3) Napsání komentáře do diskuse Protože komunikace mezi komunitou je skutečně důležitá, a my se s vámi v diskusích také rádi bavíme o hrách, odměňujeme i napsání komentáře bodíkem. Denně opět můžete získat 10 bodů maximálně tímto způsobem. Chceme, aby komentáře měli smysl a nebyli psány jen pro body. Pokud vám komentář smažeme o bod přijdete. Takže smysluplně :-). 4) Body za kamarády! Jak to celé funguje? Sdílejte link kamarádovi. - Za to, že přijde na Freegame dostanete 1 bod. - Pokud se zaregistruje (jedno zda přes FB nebo klasicky) dostanete 20 bodů. - A nyní pozor. Pokud bude hráč aktivní a časem získá 500 bodů v lize, obdržíte 200 bodů! Aby toto nezačalo fungovat místo hraní her, ale jako doplněk, platí limit, že dostáváte jeden bod denně za návštěvu webu skrze link. Protože pro celou ligu je důležité, aby zde bylo hodně aktivních hráčů, každý aktivní hráč vám přidá 200 bodů. Máte-li tedy aktivní kamarády hráče, neváhejte je pozvat. Liga bude zajímavější a vy budete odměněni. Jak funguje sdílení linku? Jednoduše. Stačí poslat kamarádovi link ve tvaru www.freegame.cz/ref/vaše -přezdívka Pozor za odkazem na Freegame musí být část s /ref/vaše-přezdívka Jinak vás nebudeme moci identifikovat a dát vám body. Například když chci někoho pozvat já, tak mu pošlu odkaz ve tvaru: www.freegame.cz/ref/UnHynek Pokud jste přihlášení, tak stačí kliknout nad jakoukoli hrou na tlačítko "sdílet hru" a dát ji třeba na svou zeď na Facebooku. Link bude obsahovat vaši přezdívku automaticky a nemusíte adresu sestavovat ručně. Stačí se přihlásit a sdílet! 5) Freegame truhlička za 50 bodů! A nesmíme opomenout naší slavnou Freegame truhličku, jednou týdně v ní najdete poklad ve formě 50ti bodů. Přesvědčte se, že máte aktivováno odebírání Newsletteru ve svém nastavení. Pokud email i přesto nenacházíte - zkontrolujte "spam" složku, bohužel se může někdy stát, že tam email někomu spadne.

více

Výsledky květnové Ligy

Výsledky květnové Ligy

Celosvětová

Začíná nám první vyloženě letní měsíc a jak již jistě čekáte, s novým měsícem souvisí i vyhlášení výsledků naší Ligy za měsíc minulý. I tentokrát se to neobešlo bez dlouhých soubojů o body, které probíhaly bez ustání až do samého konce května. A že bylo často na co koukat! Zvlášť, pokud o Vaši výsledné pozici rozhodne jeden jediný bod. I v tomto měsíci jsme obohatili náš archiv o nové tituly z našeho vlastního studia a připravujeme další hry na skóre, které budete moci hrát. V tento měsíc do našeho archivu přibyly hry: Free Flappy Bird Free Mahjong Combo A nyní přistupme k samotným výsledkům: První tři místa dostanou pohár s vlastním jménem! Zlatá liga 1. místo: Patrik-Muller - Pohár 1. místo Freegame Zlatá Liga, hra, tričko Freegame.cz 2. místo: DoDoTom68 - Pohár 2. místo Freegame Zlatá Liga, hra, tričko Freegame.cz 3. místo: Barca-Vulcova- Pohár 3. místo Freegame Zlatá Liga, tričko Freegame.cz 4. místo: monnika - tričko Freegame.cz 5. místo: Flamingo - tričko Freegame.cz Stříbrná liga 1. místo: voky15 - Pohár 1. místo Freegame Stříbrná Liga, hra, tričko Freegame.cz 2. místo: Veininka - Pohár 2. místo Freegame Stříbrná Liga, hra, tričko Freegame.cz 3. místo: jurcatko- Pohár 3. místo Freegame Stříbrná Liga, tričko Freegame.cz 4. místo: Drticka - tričko Freegame.cz 5. místo: trogar - tričko Freegame.cz Bronzová 1. místo: Peťaaaaa - Pohár 1. místo Freegame Bronzová Liga, hra, tričko Freegame.cz 2. místo: ennyp - Pohár 2. místo Freegame Bronzová Liga, hra, tričko Freegame.cz 3. místo: OLUS- Pohár 3. místo Freegame Bronzová Liga, tričko Freegame.cz 4. místo: TERAKATE - tričko Freegame.cz 5. místo: VLADKA200 - tričko Freegame.cz Gratulujeme! Zkontrolujte si prosím, zda máte vyplněnou v systému poštovní adresu. Vyplňuje se po přihlášení vpravo nahoře u vašeho avatara (vaší fotky - obrázku), odkaz "Moje adresa".

více

Battlefield 3 zdarma – po omezenou dobu

Battlefield 3 zdarma – po omezenou dobu

Celosvětová

Tak na takovou nabídku nenarazíte každý den. Akční hra Battlefield 3 je k dispozici ke stažení zdarma, ale pouze do 4. června. Během těchto pár dní si můžete hru pořídit do své knihovny skrze účet Origin. Neváhejte, registrujte se a stahujte. Hra je určena pro operační systém Windows. Odkaz na server Origin .

více