článek


V tématech:
Výsledky zářijové ligy

Výsledky zářijové ligy

První měsíc školy máme za sebou, tak jak jej hodnotíte, školáci? I v redakci jsme již všichni usedli ke pracovním stolům. Ani zářijová liga nebyla žádnou výjimkou a i zde nás překvapili někteří výherci. Například mě osobně opravdu nejde na mysl, jak to, že se ostřílený DoDoTom68 vůbec neumístil. Všichni doufáme, že to příští měsíc napraví! Bronzová liga je opět plná nováčků, které bychom tímto chtěli náležitě přivítat :).Dvě novinky do her na skóreZáří bylo velice produktivní, protože se nám povedlo vydat hned dvě hry na skóre z naší produkce. Prvotinou byl Solar Run, v němž nejde o nic jiného, než nashromáždit co nejvíc energie ze solárních panelů. To všechno zabalené v postřehové plošinovce. Určitě se nebojte vyzkoušet a nahrát co nejvíc bodů. Solar Run najdete zde.Druhou hru má na svědomí náš šéfredaktor Apofis. Ten se rozhodl, že vydá nepřímé pokračování oblíbeného Freegame Fall, které nazval Endless Cave Fall. Myšlenka a hratelnost je s předchůdcem prakticky identická, přesto však došlo na drobná vylepšení. Opravdu se to povedlo a Apofisova novinka je zase o nějaký ten level dál než Freegame Fall. Ani tuto hříčku s padajícím krystalem si nezapomeňte vyzkoušet pod tímto odkazem.Závěrem již tradičně nezbývá nic jiného než dodat - sláva vítězům, čest poraženým. Již teď se těšíme na výsledky říjnové ligy.

První tři místa dostanou pohár s vlastním jménem!


Zlatá liga
1. místo: majki19- Pohár 1. místo Freegame Zlatá Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame
2. místo: Marta61- Pohár 2. místo Freegame Zlatá Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame
3. místo: Weslycz - Pohár 3. místo Freegame Zlatá Liga, propiska a placka z kolekce Freegame
4. místo: milltie - propiska a placka z kolekce Freegame
5. místo: Laugher - propiska a placka z kolekce Freegame
6. místo: janice11 - propiska a placka z kolekce Freegame
7. místo: taruška80 - propiska a placka z kolekce Freegame
8. místo: gene - propiska a placka z kolekce Freegame
9. místo: trogar- propiska a placka z kolekce Freegame
10. místo: skipiskipi - propiska a placka z kolekce Freegame

Stříbrná liga
1. místo: voky15- Pohár 1. místo Freegame Stříbrná Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame
2. místo: HAL- Pohár 2. místo Freegame Stříbrná Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame
3. místo: paki7 - Pohár 3. místo Freegame Stříbrná Liga, propiska a placka z kolekce Freegame
4. místo: blabola - propiska a placka z kolekce Freegame
5. místo: Martina72 - propiska a placka z kolekce Freegame
6. místo: thekorns10 - propiska a placka z kolekce Freegame
7. místo: stureg - propiska a placka z kolekce Freegame
8. místo: hanče - propiska a placka z kolekce Freegame
9. místo: Veininka- propiska a placka z kolekce Freegame
10. místo: BastienBax - propiska a placka z kolekce Freegame


Bronzová liga
1. místo: elf- Pohár 1. místo Freegame Bronzová Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame
2. místo: pepah14- Pohár 2. místo Freegame Bronzová Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame
3. místo: tomasjanota - Pohár 3. místo Freegame Bronzová Liga, propiska a placka z kolekce Freegame
4. místo: DráKula-Vobecká - propiska a placka z kolekce Freegame
5. místo: suzinnka - propiska a placka z kolekce Freegame
6. místo: dzina5111 - propiska a placka z kolekce Freegame
7. místo: mircak - propiska a placka z kolekce Freegame
8. místo: vamp28 - propiska a placka z kolekce Freegame
9. místo: Rucnik- propiska a placka z kolekce Freegame
10. místo: doriska - propiska a placka z kolekce Freegame

Gratulujeme! Zkontrolujte si prosím, zda máte vyplněnou v systému poštovní adresu. Vyplňuje se po přihlášení vpravo nahoře u vašeho avatara (vaší fotky - obrázku), po kliknutí na ozubené kolečko.
Rye

autor
Filip Štochl / Rye

Publikováno: 01.10.2015


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =

lubkoo

lubkoo | 08.07.16 v 08:54

Blahozelam

3K171

3K171 | 05.01.16 v 09:47

gratulujem mono raz aj ja budem mat pohar

voky15

voky15 | 20.11.15 v 21:59

Chci se zeptat na tu hru , kde jí najdu , něco mi na mail přišlo , ale odkaz nebo něco nemám .

Rye

Rye | 31.10.15 v 18:08

Ano, skutečně. Hry se trochu opozdily. Budu rozesílat během zítřka :)

UnHynek

UnHynek | 30.10.15 v 21:41

Elf: Přeposílám zprávu Ryemu, postará se o to.

elf

elf | 30.10.15 v 21:14

Gratuluji všem oceněným. Děkuji za pohár a ceny a chci se zeptat, jak to je s hrou. Čekal jsem mail s odkazem na stažení, ale měsíc je pryč a nic.

voky15

voky15 | 17.10.15 v 11:46

Děkuji za pohár , moc pěkný :)

UnHynek

UnHynek | 14.10.15 v 14:39

Pepah14: Vydrž vydrž, už se to připravuje! :)

Weslycz

Weslycz | 09.10.15 v 19:11

asi proto, ze chodi az ke konci mesice, tipuji kolem 25teho (října) ;-)

pepah14

pepah14 | 09.10.15 v 15:46

ahoj ještě mi nepřišel pohár proč

DoDoTom68

DoDoTom68 | 07.10.15 v 11:29

Čau,Bastiku hlavne sa neboj ja ti len budem kryť chrbátik a svoj vytúžený pohar získaš a ak nie pošlem ti svoj aj s venovaním ako som to už spravil pre svoju Janice 11, ale to je všetko zatiaľ vo hviezdach. © Nič nezmení názor na priateľa viac ako úspech - Tvoj alebo jeho.

BastienBax

BastienBax | 06.10.15 v 21:44

Proč ne?...Co se může stát horšího než že mě předeženeš? :D Už mi uteklo první místo v bronzové lize tak k poháru za druhé místo klidně přidám i to druhé v stříbrné :D Ale lacino ti to nedám,jen nevím esli se nějaké zlepšování bude vůbec konat,je tu pořád dost her ve kterých pokulhávám a třeba ten darebný santa mi nejde vůbec :( Každopádně se těším na přátelský boj :D

DoDoTom68

DoDoTom68 | 06.10.15 v 21:23

Ahoj Bastiku chýbal si aj ty mne, kde máš určity náskok v FG , ale pre mňa to však nie je podstatné ,ale tvoje priateľstvo .Mrzí ma len jedna vec , že časom v mesiaci oktober 2015 v striebornej lige ti budem trochu bodovo dýchať na chrbát, ale to len preto , aby si sa ďalej zlepšoval a nepoľavil , takže sa teš v dobrom .Ak sa podarí tak naozaj zažiješ hráčsky adrenalín ,držím ti palace ©

BastienBax

BastienBax | 06.10.15 v 21:12

Ahóóój DoDoTome :D ....Je fajn že jsi se vrátil,když už nikomu tak mě si chyběl :) Jinak děkuji za slova chvály,vždy potěší když obr projeví úctu trpaslíku :D Ale nejsem sám kdo se zlepšil,je nás tu mnohem víc.Bude fajn pokud se vrátíš do hry,taktéž se těším na souboje s tebou,ale ještě nejsem až tak schopný abych se ti rovnal.Takže vítej zpět,koukej zamakat,ale zas né tak moc abys mě předběhl :D Stačí když se dostaneš na druhé místo a příští měsíc to rozjedem ve zlaté,co ty na to? :D

DoDoTom68

DoDoTom68 | 06.10.15 v 20:42

Blahoželám všetkým hráčom a prajem im len , čo najlepšie umiestnenie v FG lige ,kde chcem uviesť ,že Vás sporadicky sledujem a najmä Bastien Bax spravil veľký pokrok k čomu mu úprimne gratulujem.Taktiež som ostal sám prekvapený ,že Rye z redakcie FG , ostal prekvapený ,že som sa neumiestnil ,kde však pravda je to čo uviedol Bastík .Ak som Vám len trochu chýbal, tak to stálo za to ,že som si spravil pauzu a ostatní hráči ukázali svoje hráčske schopnosti .Nabral som však nové sily do priateľského súboja vo FG a najmä sa teším na súboj s Bastíkom ,ktorému naozaj ďakujem ,že ma zatiaľ zastúpil v pomoci pre iných hráčov svojími radami. Na záver uvádzam ,že ďakujem hráčom a redakcii FG za podporu a cítim ,že nebudem mať stále šancu zviesť súboj s priateľom Bastílkom ,takže ak suhlasite zajtra to rozbehnem.©©©Blahoželám všetkým hráčom a prajem im len , čo najlepšie umiestnenie v FG lige ,kde chcem uviesť ,že Vás sporadicky sledujem a najmä Bastien Bax spravil veľký pokrok k čomu mu úprimne gratulujem.Taktiež som ostal sám prekvapený ,že Rye z redakcie FG , ostal prekvapený ,že som sa neumiestnil ,kde však pravda je to čo uviedol Bastík .Ak som čo len jednému hráčovi trochu chýbal, tak to stálo za to .Spravil som si pauzu aby aj ostatní hráči ukázali svoje hráčske schopnosti .Nabral som však nové sily do priateľského súboja vo FG a najmä sa teším na súboj s Bastíkom ,ktorému naozaj ďakujem za podporu ,že ma zatiaľ zastúpil v pomoci pre iných hráčov svojími radami. Na záver uvádzam ,že ďakujem hráčom a redakcii FG za podporu a cítim ,že nebudem mať stále šancu zviesť súboj s priateľom Bastíkom , takže ak suhlasite zajtra to rozbehnem aj ,keď ešte stále váham ,takže čakam na odozvu..©©©"ČÍM ŤAŽŠÍ JE TO BOJ, TÝM ÚŽASNEJŠÍ TO BUDE TRIUMF"

voky15

voky15 | 03.10.15 v 22:55

Gratulace všem vítězům

elf

elf | 02.10.15 v 20:04

blahopřání všem oceněným

Weslycz

Weslycz | 02.10.15 v 19:14

Taktez gratuluji, ono hodne zalezi na tom, kdo je kdy online, aby se predhaneli s nizkym "vyssim" skore a nahrabaly se body behem par minut, ted uz to bude tezsi :)

janice11

janice11 | 02.10.15 v 07:20

Gratuluji všem vítězům a zároven´přeji hodně zdaru nám všem, kteří místo dobývání vrcholů spíše padáme dolů. Konkurence roste , boj je veliký a "slabší kusy odpadaj". Martičko, Tobě držím palce, at´se vyšplháš na tu příčku nejvyšší!! Je mi jasné, že nemůžeš trávit rolik času na hrách, přesto jsi pořád na špici a hájíš "barvy" nás starousedlíků!! Moc gratuluji.

BastienBax

BastienBax | 01.10.15 v 22:50

Přátelé v redakci,DoDoTom68 se neumístil bo vůbec nehrál!Už před nějakou dobou se s námi rozloučil s tím že se zde už víceméně nemá kam posouvat,zkrátka přišlo mu že triček,propisek a pohárů má prozatím dost.Je to škoda,byl velikou morální oporou mnohým z nás v těžkých chvílích.Ale snad jeho rozhodnutí není konečné a vrátí se nám.Vždyť mu tu docela úspěšně rostou dobří konkurenti :D


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce