článek


V tématech:
Výsledky prosincové Ligy

Výsledky prosincové Ligy

Jsme zpět po vánočních a novoročních oslavách. Starý rok je úspěšně za námi a nám nezbývá než doufat, že ten nový bude lepší a naši hráči spokojenější :). Snad jste si během svátků odpočinuli. Ať už od práce či od her. Dle vašich prosincových výsledků to ovšem na vánoční nic nedělání nevypadá! Jsme rádi, že jste ani v tomto měsíci nepolevili a bojovali o pohárové příčky do posledního dechu. Zároveň nám každým měsícem dělá větší a větší radost příliv nových hráčů v bronzové lize. Rozhodně budeme pracovat na tom, aby se u nás všichni co nejdříve cítili “jako doma” a naše Liga tak byla čím dál lepší, a zároveň přístupná pro všechny skupiny hráčů.

Pošli fotku a získej body!

Jelikož jsme vždycky moc rádi, když na našem redakčním e-mailu najdeme fotku fanoušků, rozhodli jsme se zavést další způsob, jak získat body. Je to naprosto jednoduché. Tak tedy - pokud nám pošlete fotku sebe v našem triku nebo se svou sbírkou pohárů, přičteme vám úctyhodných 50 bodů! Fotky nahrávejte buď na naší Facebook stránku, nebo nám ji pošlete e-mailem uvedeným v sekci O nás. Všechny fotky vystavíme společně s vaší přezdívkou na Freegame facebookovou stránkou do společného alba. Nezapomeňte připsat vaší přezdívku, ať přesně víme, komu poslat body. Omezení je pouze jediné - každý může poslat pouze jednu fotku měsíčně a to vždy do 25 dne, aby hráči stihli reagovat (a my připsat body). K tomuto činu nás inspiroval hráč DoDoTom68, jehož fotku můžete vidět mezi obrázky po pravé straně. Děkujeme! Body přičteme co nejdříve.

Závěrem nezbývá nic jiného než dodat - sláva vítězům, čest poraženým!

První tři místa dostanou pohár s vlastním jménem!


Zlatá liga
1. místo: DoDoTom68- Pohár 1. místo Freegame Zlatá Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame
2. místo: Marta61- Pohár 2. místo Freegame Zlatá Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame
3. místo: jaruska01 - Pohár 3. místo Freegame Zlatá Liga, propiska a placka z kolekce Freegame
4. místo: milltie - propiska a placka z kolekce Freegame
5. místo: Patrik-Muller - propiska a placka z kolekce Freegame
6. místo: Flamingo - propiska a placka z kolekce Freegame
7. místo: BarunkaS - propiska a placka z kolekce Freegame
8. místo: phanka - propiska a placka z kolekce Freegame
9. místo: HAL- propiska a placka z kolekce Freegame
10. místo: Verun94 - propiska a placka z kolekce Freegame

Stříbrná liga
1. místo: majki19- Pohár 1. místo Freegame Stříbrná Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame
2. místo: FCHK- Pohár 2. místo Freegame Stříbrná Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame
3. místo: clever21 - Pohár 3. místo Freegame Stříbrná Liga, propiska a placka z kolekce Freegame
4. místo: Natálie-Ficencová - propiska a placka z kolekce Freegame
5. místo: janice11 - propiska a placka z kolekce Freegame
6. místo: blabola - propiska a placka z kolekce Freegame
7. místo: Jenda97 - propiska a placka z kolekce Freegame
8. místo: skipiskipi - propiska a placka z kolekce Freegame
9. místo: wozimba- propiska a placka z kolekce Freegame
10. místo: OndraS3 - propiska a placka z kolekce Freegame

Bronzová liga
1. místo: Gaius- Pohár 1. místo Freegame Bronzová Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame
2. místo: NADĚJE- Pohár 2. místo Freegame Bronzová Liga, hra, tričko, propiska a placka z kolekce Freegame
3. místo: frodopipin - Pohár 3. místo Freegame Bronzová Liga, propiska a placka z kolekce Freegame
4. místo: kokosmen265 - propiska a placka z kolekce Freegame
5. místo: AntropomorfniPersonifikac - propiska a placka z kolekce Freegame
6. místo: mumie258 - propiska a placka z kolekce Freegame
7. místo: anetka01 - propiska a placka z kolekce Freegame
8. místo: Pavlínka2C - propiska a placka z kolekce Freegame
9. místo: IchtylCZ- propiska a placka z kolekce Freegame
10. místo: annet1C - propiska a placka z kolekce Freegame

Gratulujeme! Zkontrolujte si prosím, zda máte vyplněnou v systému poštovní adresu. Vyplňuje se po přihlášení vpravo nahoře u vašeho avatara (vaší fotky - obrázku), po kliknutí na ozubené kolečko.

Placka z kolekce Freegame pro měsíc leden je "Freegame sporták".

PS - Nabíráme do týmu! Uvolnilo se nám místo redaktora a zároveň oceníme i pomoc s programováním. Pokud si myslíte, že můžete pomoci, vyplňte dotazník zde.Rye

autor
Filip Štochl / Rye

Publikováno: 16.01.2015


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =

lubkoo

lubkoo | 13.07.16 v 09:03

Blahozelam

LubomirOffertaler

LubomirOffertaler | 24.12.15 v 15:09

vsetkym gratulujem

hanče

hanče | 21.05.15 v 21:14

všem výhercům gratulují jsou opravdu profi hráči

phanka

phanka | 24.04.15 v 15:44

děkují všem kteří se o freegame starají

phanka

phanka | 04.04.15 v 09:18

poháry vypadají pěkně snad se někdy zadaří

wozimba

wozimba | 02.02.15 v 22:52

však jo, nedám svoji kůži lacino :D , ale je pravda v tom, že každý měsíc nahrávat skore stále ve stejných hrách už mi také moc nebaví, sice zatím prvně a naposled jsem pohár získal v srpnu, ale nehraju to měsíc co měsíc. Spíše ve volných chvílích, stačil by mi pohár ze zlaté ligy a nemusel bych to hrát pořád. Možná by se dalo obměňovat soutěžní hry. Pak ještě k tomu bodování...dříve jsem hrál na jednom serveru obdobné soutěže v online hrách a možná by šlo udělat hodnocení jako tam. Napevno dát u všech soutěžních her za první místo třeba 25 bodů, za druhé 20 bodů a za další méně. Ty body by platily jen pro to místo, které nahrajete a jakmile by Vás někdo překonal, tak byste se posunuli o místo níže a tím pádem přišly o něco málo bodů, které by byli rozdílem mezi těmi místy. Akorát by se museli stanovit nějaké bodové meze. Třeba body by se dostávali jen za prvních dejme tomu 10 nej výsledků ve hře, je to jen návrh. Třeba se něco uchytí ;)

NADĚJE

NADĚJE | 02.02.15 v 22:43

Jsem ráda že to wozimbo chápeš a ráda bych tě poprosila at mě nepřekonáváš a necháš mi to zlato když končím ligu, DĚKUJI :) Samozřejmě si dělám legraci, jsem taková rejpalka co se ráda baví, jen se snaž at vyhraje ten nejlepší :D

wozimba

wozimba | 02.02.15 v 22:32

Je to tak jak to píšete, chtělo by to bodování, aby měl člověk vidinu překonat v prvé řadě sám sebe, protože opravdu výkony některých jedinců zde, jsou těžko k poražení a ať se člověk snaží sebe víc, tak ne a ne. :)

NADĚJE

NADĚJE | 02.02.15 v 21:56

P.S. stuhnout jako stihnout :D

NADĚJE

NADĚJE | 02.02.15 v 21:55

Pěkný večer přátelé, wozimbo, na tebe nebylo myšleno vůbec nic. Sama jsem si to vyzkoušela jaké to je přijít o první noc a nebo ji stuhnout, je to opravdu znatelný rozdíl co se bodů týče. Pak k tomu hodnocení uvedu příklad: Had: udělám rekord 300 bodů, dostanu 10, pak mě někdo přeskočí a udělá 3100 bodů a normálně bych neměla šanci, v bodování které mám na mysli já bych tu šanci měla a to tak že bych si své skore vylepšila třeba na 650 bodů a dostala bych již 25 bodů, pak se vylepším na 1000 a dostanu 40 bodů atd atd, zkrátka jde mi o to aby i ten hráč který ví nebo mu nejde překonat toho prvního měl šanci získat nějaké body a tím ho hry i bavily protože by měl chuť vytrvat se překonávat a radost že své osobní rekordy jsou ohodnocené. Snad mě všichni chápou jak to myslím a protože vím že jak to chodí nyní, proto nejspíš únor bude mým posledním ligovým měsícem. Pohár jeden již mám a je krásnou vzpomínkou na časy plné nervíků při vylepšování se ale hlavně vzpomínkou na příjemné chvíle ztrávené na freegame. Vím že kdybych ligu pařila i nadále, nutilo by mě to získávat další poháry a ráda bych aby také jiné lidičky měli šanci pohár získat, lidičky které se tu snaží od nevidím do nevidím, přeji nějaký získat všem. A než poháry které bych získala navíc dávat do dětského domova pak raději koupím nějaké hračky a do dětského domova je dětem donesu osobně nebo daruji oblečení jak DD tak třeba na charitu jakož to dělám již pár let. Mimo jiné freegame doporučuji a chválím celému svému okolí, tak snad bude feegame plné nadšenců jako jsem já a třeba budou mít již jiné šance na pohár. Celému freegame držím palce ať dělají to co dělají stále tak dobře a opravdu trochu popřemýšlí nad přáním svých hráčů a hráčům přeji hodně štěstíčka ve hrách. Já když budu hrát freegame tak už né ligu ale neligu :D a budu pozorovat jak se vám v lize daří. Takže přátelé hlavu vzhůru, špetku vytrvalosti a odhodlání, trochu nadšení a mnoho úspěchů celému týmu i všem hráčům :)

clever21 | 02.02.15 v 21:52

Ahoj wozimba:)Souhlasím stím co jsi napsal :) A jinak ne není to narážka na tebe není to narážka na nikoho jen na systém který není dobře udělaný:)Jen dodatek na tu pulnoc:)To stím stejná šance pro všechny :) to není až tak pravda ne každej tu muže být po pulnoci někdo je v práci někdo prostě spí a právě to je to :) Mělo by to být řešeno tak aby i ten co příjde v pulce měsíci tak měl možnost se umístit klidně do první trojky :) To jak tu píše apofis že to jde i v pulce měsíce je blbost:) Krásný večer všem a dobrou noc:)

wozimba

wozimba | 02.02.15 v 21:32

Jestli mohu přidat trochu do mlýna, tak by možná šlo udělat body, podle dosaženého skore, akorát by se musel znát nějaký limit hry a udělat přesnější bodování. Dám třeba příklad, máme zmiňovanou hru Had a např. za skore 500 bodů dát třeba 10 bodů, za další skore 510 bodů dát 21 bodů, za 520 bodů 22 bodů a tak dál, tudíž čím víc by člověk nahrál tím víc by získal bodů, nehledě na soupeře. Ale stejnak pokud bude někdo chtít, tak si může body získávat postupně. Ono stačí dva "lepší" hráči, kteří se spolu předhánějí a získají tím ohromné množství bodů. Nevím jestli to byla narážka na mě, že jsem přišel hrát po půlnoci a udělal jsem si nějaké body, ale minulý měsíc mě zase začátek utekl a pak už se to těžko dohání. Je to každý měsíc stejné, takže stejná šance pro všechny. Hodně štěstí všem pařanům!

phanka

phanka | 02.02.15 v 21:09

opravdu si myslím že přičítání bodů by mohlo fungovat jinak. Třeba se mi povede přeskočit i čtyři spoluhráče a přičte mi to jenom 4 body a stejné 4 body ve stejné hře někdy přičte když přeskočím jenom jednoho spoluhráče

clever21

clever21 | 02.02.15 v 12:53

Ahoj Apofis:) Děkuji za rychlé odepsání a tak se snažím i já rychle odepsat na tebe :) Bohužel nemáš pravdu :) Nebo máš,ale jen částečně a to v tom že by šlo podvádět:)Ale sám víš a myslím že ty by jsi to opravdu měl vědět tak stačí aby tu bylo min 2 hráči po pulnoci nového měsíce a ve všech hrách mohou hrát a jen se předbíhat o ten jeden bod jak píšeš a i když se to nezád jako veliké množství bodu tak za pár hodinek máš několik 1000budu a víš sám že stačí cca 6tisíc bodu ve zlaté lize na první místo :) A když ti někdo nahraje třeba 3tisíce bodu za ten den a to vážně jde nebo i více tak to je už znát co? :) potom jak jsem psal v cca 6hodin ráno nahraje skore které už nepřekoná 99% hráču viz třeba had...:)Prostě oni si tam ty body udělají a pak to znepřistupní nováčkum...:)Ono sice dostaneš nějaké body za třeba 20 místo,ale jen za 1.místo dostaneš cca 80bodu za druhé nevím přesně kolik,ale málo :)Prostě je v klidu možné udělat za 5hod v první den v měsíci 4tis bodu když se člověk bude snažit a pak se tu už nemusí celej měsíc ani podívat :)Ale tak jak říkám přeji to všem,ale je to jen pro zamyšlení :)Hezký den :)

Apofis

Apofis | 02.02.15 v 12:36

Naděje a clever21: ahoj a díky za zprávu. Bodování podle překonání sebe sama bohužel nevidím reálně, protože by pak mohli lidé podvádět a postupně se vždy o jeden bod zlepšovat a tím nasbírat velké množství bodů. Pokud hned první den nasbíral někdo velké množství bodů, neznamená to, že někdo jiný nemůže získat stejně nebo více bodů po zbytek měsíce. Čím více lidí totiž hru hraje, tím více bodů za lepší pozici hráč dostane. Takže když třeba hraješ v polovině měsíce, je velká šance, že předběhneš spoustu slabších hráčů a tím získáš více bodů. Dále body sbíráš čtením recenzí, komentováním, doporučením Freegame přes odkaz viz http://www.freegame.cz/magazin/novinky/ceska-republika/jak-sbirat-body-v-lize/4930

clever21 | 02.02.15 v 09:20

Ahoj všem :) Já se musím přidat k tomu co napsala Naděje...Prvně chci poděkovat celému týmu o to jak se tu stará a snaží se aby to tu bylo fajn a také za ceny vždy mě to potěší at to je propiska,placka atd..:)Takže děkuji:)A ted bych šel k menší kritice třeba to k něčemu bude a něco se tu změní a pokud ne tak se nedá nic dělat :) Prostě nechápu to bodování ligy..:)Jak naděje psala stačí aby první den v měsíci a to hned po pulnoci tu byl hráč a nahraje si tolik bodu že pak není potřeba celej měsíc už se tu ani přihlašovat což mi příjde nefér vuči těm co třeba mají noční nebo prostě nemužou být hned po pulnoci online a hrát hry:)Prostě tenhle systém není dobrej :) Není spravedlivej :)Někdo si tu nadělá body od pulnoci do cca 6hod ráno pak udělá rekord cca 10000 což třeba nepřekoná skoro nikdo a co má pak dělat ten co neponocuje nebo je v práci atd...? :)Nic jen se koukat celej měsíc...:)Prostě by to chtělo nějak vyřešit:)Na závěr dodávám že to nepíšu kvuli sobě já už poháry atd..mám,ale kvuli lidem kteří nemají tolik času a v neposlední řadě si myslím že to i spoustu potencinálních nových hráču odrazuje...:)Takže se nad tím zkuste nějak zapřemýšlet hezký den :)

NADĚJE

NADĚJE | 02.02.15 v 06:59

Ahojky přátelé freegamu, hru hraji třetím měsícem a musím říct že hry baví celou rodinu. Vím že, provozovatelé freegamu dělají hodně pro naši zábavu, jenže je tu věc kter se nelíbí si myslím mnoho hráčům a to je bodové hodnocení. Zjistila jsem že když se první den v měsíci dobří hráči hrám v lize věnují, nasbírají rychle velký bodový náskok a ti slabší již nemají šanci, což má za následek že je to po pár dnech nebaví. Proč by hráč kterej si zlepší svůj osobní rekord, nemohl být ohodnocen? Můj názor je že by hráči měli dostávat body za zlepšování sami sebe a né když se jim jednou za rok podaří přeskočit nějakého profíka, který to umí líp. Proč nedát i slabším šanci a trochu radosti z dosažení svých úspěchů? Myslím si že trochu radosti z osobních výsledků si zaslouží každý a né aby hrál v nervech zda překoná nejlepšího aby dosáhl kousek výš. Já osobně hraji nejspíš tento měsíc naposledy a to především proto, že jsou hry stále stejné. Nevím jak moc se hry dají měnit ale myslím že každý je dobrý v něčem jiném a že každý měsíc mají stejnou šanci na úspěch všichni, takto se cítím jako trénovaná opice, která se nemá již co učit. To je můj názor, nemyslím nic ve zlém, každopádně si vážím jak děláte svou práci, za všechny vaše super nápady a děkuji celému freegame za tyto stránky, kde se člověk ať malý či velký pobaví a ještě může něco pěkného na památku získat a za všechny hry, které jsou rodinou zábavou. Pěkný den přeji všem :)

kokosmen265

kokosmen265 | 29.01.15 v 07:00

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, měla mi přijít propiska a placka za 4. místo ale doposud nic, je možné že ještě příjde?

NADĚJE

NADĚJE | 28.01.15 v 05:56

Tiše a spokojeně se doma usmívám, neb velkou radost z poháru mám. Děkuji všem na freegame kdo se na této zábavě podílí, a přeji mnoho úspěchů v jejich úsilí :)

frod0pipin

frod0pipin | 26.01.15 v 16:14

Děkuji moc za pohár ,přišel v pořádku a je uplně bomba :) děkuji celé redakci

NADĚJE

NADĚJE | 25.01.15 v 00:53

Viděla jsem slunce západ a dostala jeden nápad, hry na sko're každý měsíc měnit, abychom si stejnými hrami nemuseli mozek plenit :D

Apofis

Apofis | 19.01.15 v 12:50

elf: Ty mínusové body byly za smazání komentáře s textem "zajímavé", které jsi použil několikrát po sobě. Sledujeme, pokud se toto vyskytne opakovaně a pak takové komenty smažeme.

UnHynek

UnHynek | 19.01.15 v 11:34

elf: Bereme v potaz :). Jde nám v první řadě o hravé a férové prostředí, tomu naše vývojářské aktivity přizpůsobujeme. K tomu komentáři s "mrtvým broukem" - tvůj komentář tu stále je, proč bychom ho mazali - vždyť jsem na něj včera odpověděl ..

elf

elf | 18.01.15 v 22:28

Unhynek : netušil jsem, že "mrtvý brouk" je nevhodný výraz, ale budiž, ty dva body minus přežiju. Aspoň jsem se přesvědčil, že komentáře opravdu čtete. To odměňování za čas strávený hraním mi nepřipadá úplně fér, každý nemá čas hrát spoustu hodin denně a zvýhodnilo by to začátečníky a slabší hráče.

UnHynek

UnHynek | 18.01.15 v 13:53

Janička1: děkujeme za námět. Pobavíme se o tom a možná najdeme nějaký způsob, jak ocenit takto věrné hráče :-). Pokud by to bylo bodové ohodnocení, skutečně by nesmělo být příliš vysoké, jak píše Clever21. Chceme, aby hraní a výsledky byly hlavním zdrojem bodů.

UnHynek

UnHynek | 18.01.15 v 13:49

Elf, Janice, Janička, Clever21: Děkujeme za připomínky. Co se týče trička za třetí místo.. pobavíme se o tom v týmu. Netušili jsme jak moc pozitivní odezvu na trička od vás obdržíme. Výroba triček není úplně levná, ale bereme to v potaz. Určitě se k tomu vyjádříme do další ligy. I kdyby ne tričkem, tak alespoň nějakým posílením třetích míst. Děkujeme za reakce, jsme moc rádi, proto to také děláme! :-)

elf

elf | 18.01.15 v 10:44

Janička1 - tohle jeden herní server dělá a nemyslím si,že to je dobrý nápad. Potom totiž můžou být líp hodnocena nemehla, kterým to nejde a proto stráví u hry víc času, než dobrý hráč, který se rychleji dostane dál. Ještě k těm 3.místům - doufám, že admini nebudou hrát mrtvé brouky a nějak zareagují.

janice11

janice11 | 18.01.15 v 09:16

Clever21 - děkuji, já jsem počítačový analfabet.

clever21

clever21 | 17.01.15 v 18:33

Ahoj Janice:) Musíš jít na FB a tam je DodoTom :)

janice11

janice11 | 17.01.15 v 18:18

Ať koukám, jak koukám, žádnou fotku hráče vpravo nevidím.

Janička1

Janička1 | 16.01.15 v 23:44

Dobrý večer, já si myslím že by se tu měli zavést něco jako kdysi byli píchačky (karty jenž zaznamenávali čas kolik daný člověk strávil v práci) a že by se měli dávat i poháry za to kdo tu strávil nejvíce času :D jináč se připojuji ke klukům: příjde mi nespravedlivé že za 3 místo není tričko, tot vše a zatím ahoj :)

clever21

clever21 | 16.01.15 v 20:33

Přesně tak jak píše elf...jsem na 3 místě za prosinec a docela dost mě mrzí že nemám tričko:)A to proto že za listopad jsem ho dostal za 2.místo a musím upřímně říct že ho nosím stále na sobě teda pokud ho nějak neušpiním pak musí jít do pračky a zase hup na mě :D Mrzí mě že za prosinec ho nedostanu,ale i tak děkuji za pohár atd...Krásný večer :)

elf

elf | 16.01.15 v 19:06

Jenom něco k cenám - když pominu poháry, trochu mě udivuje rozdělení cen na ceny pro 1 a 2 místo a pro 3 až 10 místo. Místa na bedně by měla být oceněna víc než ty další. Nemyslím, že byste měli každý měsíc rozdat 9 her, to by asi nešlo, ale proč neodlišit 3 místo od dalších třeba tričkem?


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce