článek


V tématech:
Výsledky bitvy 25.6

Výsledky bitvy 25.6

Ahoj hráči! Jsme tu tradičně s výsledky nedělní bitvy. Tentokrát jsme tu měli bitvu ve hře Bubble Pop Island. Komu se podařilo nahrát nejvíce bodů? To se dozvíte v tabulce níže. Bohužel se stalo, že tuto nedělní bitvu hrála pouhá trojice hráčů, tudíž nemůžeme udělit body nikomu dalšímu. Doufáme, že to tento týden napravíte a sejde se vás v nedělní bitvě zase co nejvíce :).

Kalendář bitev naleznete pod tímto odkazem

1. místo - milltie, skóre: 1090 bodů - získává 250 bodů

2. místo - stureg, skóre: 955 bodů - získává 225 bodů

3. místo - martinemi, skóre: 880 bodů - získává 200 bodů

Body udělujeme právě teď! Zkontrolujte si své profily!Rye

autor
Filip Štochl / Rye

Publikováno: 26.06.2017


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =

1Laugher

1Laugher | 20.12.17 v 02:53

Gratuluji

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 01.07.17 v 17:37

gratuluji

janice11

janice11 | 01.07.17 v 06:07

Milá redakce. Naprosto ve všem souhlasím s hráčem DoDoTom68. Také já gratuluji všem výhercům. Vám, vážená redakce, gratuluji k úspěšnému pohřbení FG. Dávali jste nám moc a moc radosti ze hry, ze soutěžení, z nových přátelství, která tu vznikla. Není možné, aby jste si nevšimli, že FG a jejich úroveň stále upadají. Já jsem v půli měsíce přestala hrát, protože soutěžit s několika hrami je zoufalství a místo relaxu nastává smutek. Přes všechna ujištění, že dojde ke změnám, se nezměnilo nic, Pardon, změnilo! Z bronzové ligy jsme postoupili do stříbrné!! Vážená redakce, také já se s vámi loučím, stále doufám, že ne napořád. Snad někoho z vás chytne za srdce, že tak úspěšný projekt, do kterého jste šli s takovou vervou, pomalu končí. FG budu dále sledovat a doufat, že přece jenom nenecháte něco tak báječného zaniknout. Děkuji vám za všechna ocenění, která jsem ve hrách získala , i když pro mě poháry nebyly to nejdůležitější. Přeji vám , abyste našli novou inspiraci, nové nápady a hlavně nový elán, abyste FG vrátili jeho dřívější "lesk a slávu". Děkuji vám za šťastné chvilky, strávené u vašich her. Nashledanou v lepších časech. Jana Povoná - janice11.

DoDoTom68

DoDoTom68 | 29.06.17 v 08:27

Blahozelam az trom vitazom k úspechu v hre, kde to je az velmi smutne pre redakciu FG .Vazena redakcia motivacia hracov na FG vazne utrpela a je pricinou spravania sa hracov, ze odchadzaju.Je mi to luto aj za Vas ,ale jedno prislovie hovori, ze co si zasejes to budes aj žat a tu je vysledok. Verte mi, ze ma to mrzi aj za Vas a pokial sa tu nieco nezmeni k lepsiemu tak sa tu uz ani ja nevratim .Stále vsak verím, ze casom dojde k zmene k lepsiemu lebo rad by som sa tu casom vratil kvoli priatelom, pohode a relaxu z hry.Inak zo strany FG je potrebne iba opravit Forum, tabulky ligy pridat nove hry, vyresit truhlicky , komunikovat s hracmi a riesit problemy aktualne a nie po pol roku lebo sami vidite, ze uz ani ceny nie su motivaciou ale najma pohoda na FG. ©©©


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce