článek

Seznamte se s Freegame lištou

Seznamte se s Freegame lištou

Jelikož se snažíme náš portál neustále inovovat, představujeme vám zcela nový prvek našeho webu. Jedná se o naší novou Freegame lištu, kterou naleznete na horní straně stránky. Lišta s vámi bude cestovat celým webem a funguje jako rychlý přístup k vašemu profilu, ale také jako jednoduché a rychlé vyhledávání napříč celým webem. Doufáme, že si tento nový prvek rychle oblíbíte.

Není to však jediné eso v našem rukávu! Připravujeme pro vás během tohoto roku několik nových změn, který posune celý náš portál kupředu. Doufáme, že si na všechny brzy zvyknete a náš portál si ještě více zamilujete :).

Další novinkou, kterou jsme pro vás dlouho připravovali je tématické rozdělení her do jednoduchých a jasných témat. Odkaz na témata najdete právě v nové liště vpravo nahoře. Pevně věříme, že rozdělení našeho herního katalogu do tématických skupin vám ještě více usnadní orientaci na našem webu.

Jakékoliv připomínky k této novince, postřehy, vaše návrhy, jak Freegame nadále zlepšit či naopak Vaše stížnosti, nám zasílejte na adresu liga@freegame.cz. Děkujeme.

Za Freegame.cz

Filip Štochl



Rye

autor
Filip Štochl / Rye

Publikováno: 14.01.2014


další články této kategorie





diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =

elf

elf | 02.03.15 v 17:06

supr zlepšení

DoDoTom68

DoDoTom68 | 10.06.14 v 09:08

Freegame lišta je dobrá ,ale stále sa dá ešte čo zlepšovať, aby bola viac prehľadná , kde by bolo dobré viac a výrazne použiť farebné rozlíšenie ,hráča bodov a pod.©

Selendra18

Selendra18 | 14.01.14 v 17:15

Skvělé :) Miluju novou lištu, nemusí člověk už klikat na profil aby viděl svoje pořadí v lize :) a témata jsou taky skvělá :) Děkuju


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce