článek

Pohřební řeči kolem Fallout Tycoon 2

Pohřební řeči kolem Fallout Tycoon 2

Bohužel, ani ne čtvrt roku zpátky jsme tu měli tak optimistické interview a teď jsem nucen kopat mu poloviční hrob. Nejlíp asi bude, když Vám to předložím tak, jak to napsal Mr. Handy:

"Po nějaké době odkládání, kdy jsem čekal, jestli se situace nezlepší, mi nyní nezbývá, než oznámit, že se začátkem studia vysoké školy se mi nedostává tolik času, kolik bych potřeboval na dokončení projektu, a proto již rozpracovanou část nabízím dobrovolníkům k dodělání. Projekt je vyvíjen v programovacím nástroji Visual Basic 6.0 a k dokončení zbývá většina obchodních mechanismů a systém soubojů. Zdrojový kód je bez větších chyb, ale má několik nedostatků co do přehlednosti a bezpečnosti způsobených mým tehdejším nedostatkem znalostí norem a doporučení, která si nyní během studia doplňuji. Rovněž mohu přidat můj poměrně výkonný a přehledný nástroj pro psaní herních textů a nástroj pro vytváření herních map. V případě problémů jsem ochotný poradit, vysvětlit, nebo v menší míře s vývojem pomoci."

Tento apel je samozřejmě směrován nejvíc ke zkušeným a šikovným studiím. Všem ostatním může posloužit jako ukázkový příklad toho, že vysoká škola je někdy pěkným zabijákem :-).Jesterka

autor
/ Jesterka

Publikováno: 25.01.2006


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 1 =

Lenka | 26.01.06 v 15:01

Jak de život Máro?

Lenka | 26.01.06 v 15:00

Jak de život Máro?


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce