článek

Faraway Studios: 'Nezaprodáme se'

Faraway Studios: 'Nezaprodáme se'

Pro ty, co projekt sledují, to asi nebude žádná novinka, alespoň jsme v to tedy donedávna věřili... Nakonec, zmiňovali jsme se o tom několikrát v různých rozhovorech, nějaká zmínka je i *někde* tady na webu, takže jsme měli za to, že pro lidi, co se alespoň trochu zajímají o UIG, je to zkrátka známý fakt... Jak hluboce jsme se mýlili :-)...
Abychom tedy sebe trošku šetřili při odpovídání na dost obsahově stejných mailů, a abychom zatrhli případné spekulace a pesimismus, který okolo tohoto *objevu* vládne, rozhodli jsme se o tom informovat na nejviditelnější části webu, v novinkové sekci. Doufáme, že to veškerý budoucí pesimismus a pochyby utne (je nám jasné, že ne :-) ) a vám, co jste s tímhle obeznámeni (a nebude vás asi bohužel mnoho) se omlouváme za možná trošku redundantní novinku, nicméně...

Vydavatel...!, NE! Ne, nebojte... právě tohle u nás totiž nikdy neuslyšíte! Zopakuji tu to klišé: UIG je FREEWARE a FREEWARE zůstane a za tímhle prohlášením si stojíme. To jasně dokládá fakt, že jsme už několik potencionálních vydavatelů odmítli!

Ano čtete dobře, žádné spekulace typu *Chlapům se ozve vydavatel a je po nich*, nebo *To chcu vidět, až se jim ozve vydavatel...* nejsou na místě, protože tahleta situace, ne že nenastane , ona už nastala! Ozvali se nám potencionální vydavatelé z Ameriky,Německa, Polska, Ruska, Ukrajiny, Itálie, Španělska (tuším) a pár dalších, kteří se zajímali o náš projekt a jeho vydavatelská práva pro jednotlivá teriotoria. Po konzultaci v týmu, a výměně relativně podobných názorů, jsme je však všechny do jednoho *museli* odmítnout...! Takže shrnuto: I přes, už nastalý, zájem vydavatelů UIG stále zůstává ZADARMO! A není jediný důvod proč by se na téhle situaci mělo cokoliv měnit.


Tohle je myslím bez komentáře... Celou novinu naleznete na homepage UIG projektu.Jesterka

autor
/ Jesterka

Publikováno: 01.08.2007


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =

JohnyE | 01.08.07 v 11:33

Co by za to člověk dal! A oni je odmítli :-) Já vim, že chcete mít úspěch jako freeware dokonalá adventura, ale vidina peněz je přece lepší (tedy pokud má ta hra co nabídnout jak po příběhové, tgrafické, tak po hratelnostní stránce).