článek

Bob a Bobek hledají sponzory na Startovači

Bob a Bobek hledají sponzory na Startovači

Jsme tu s novým přídělem novinek ohledně chystané hry Bob a Bobek Adventure. Vývojáři této hry VUISS rozjíždí masivní kampaň, aby vybrali dostatek prostředků pro tvorbu a jak je celý projekt vytvořen a co hráčům nabídne, to si povíme v dnešním článku. Na úvod je třeba zmínit, že pod šikovnýma rukama VUISS vznikly tituly jako SOCCERiNHO nebo Bob a Bobek: Lední hokej. První hra byla fyzikálně založená sportovní hra, ve které jste si v uličkách staré Prahy hráli s míčem a pomocí dotykového displeje se snažili trefovat různé objekty, střílet góly a získávali body pro postup dál. Bob a Bobek: Lední hokej byla arkádová gameska vytvořena speciálně pro šampionát v ledním hokeji v České republice. Hlavní devizou byla především grafická stránka, která věrně odpovídala animovanému Večerníčku.

VUISS se rozhodli pokračovat v linii her s oblíbenou dvojicí králíků a momentálně se věnují titulu Bob a Bobek Adventure - logická plošinovka, která využívá unikátního systému multiplayeru. Pro získání prostředků je projekt umístěn na portále Startovac.cz, kde se během následujících 60 dnů budou vývojáři snažit dosáhnout cílovou částku 777 000 Kč. Přispět může každý a podle výše sponzorského daru získáte některou z mnoha odměn.

Když podpořím Boba a Bobka, co z toho budu mít?
Peníze nerostou na stromech, a tak každého asi napadne, "co za to". Podívejme se na přehled odměn, na které budete mít nárok dle darované částky:

179 Kč - Plná hra Bob a Bobek Fotbal měsíc před oficiálním vypuštěním, bez reklam a bez omezení a se spoustou bonusů, hra bude obsahovat také rozhodčího a multiplayer skrze Bluetooth.
329 Kč - 2 plné hry měsíc před oficiálním vypuštěním: Bob a Bobek Fotbal a Bob a Bobek Adventure - získáte zdarma a ještě před tím budete moci otestovat jejich betaverze.
599 Kč - Staňte se vývojářem. Díky této částce se stanete součástí týmu VUISS a získáte možnost sledovat procesy, kterými hra vzniká, vnášet do ní vlastní invenci a dát hře i nějaký ten svůj vlastní obraz. Aby to nebylo jen tak na dobré slovo, obdržíte speciální certifikát pro pozici testera her s Bobem a Bobkem a budete zvěčněni i se jménem a fotografií v titulcích.
999 Kč - Za tuto dotaci tu máme něco pro fajnšmekry. Limitované kusy nákresů a konceptů od samotných autorů s jejich podpisy, vhodné spíše pro skalní fanoušky tohoto studia.
1399 Kč - Finální hra bude obsahovat 48 rozmanitých lokací, tak proč by se jedna z nich nemohla jmenovat podle vás? Vzhledem k omezenému množství je však třeba tuto možnost vybrat co nejdříve. Podle pořadí budete mít možnost vybírat ze širší nabídky.
2899 Kč - Jméno ve hře je sice fajn, ale být jednou z postaviček je ještě lepší. Při této částce budete na základě fotografie překresleni přímo do hry a budete Bobovi a Bobkovi pomáhat řešit zapeklité hádanky. K dispozici je maximálně 33 nadabovaných postav.

4990 Kč - Na řadě je exkluzivní obsah. Vyberte si jednu ze 116 unikátních kreseb od samotného autora Vladimíra Jiránka. Tyto limitované sítotisky ve formátu A3 s vlastnoručním podpisem pana Jiránka poskytla jeho manželka paní Eva Jiránková.
9990 Kč - A to nejlepší na konec. Získejte jednu z 10 originálních kreseb A4 Vladimíra JIránka ze soukromého archivu jeho manželky. Více kusů se do dnešních dnů nenašlo, a tak se jedná o skutečně unikátní materiál, který nikde jinde neseženete. Vynikající možnost pro sběratele nebo jako dárek.

Sečteno a podtrženo
VUISS na Startovači přišli s velmi ambiciózním projektem. Otázka může být konečná cílová částka. Přece jen může být finální suma na české poměry dosti přemrštěná, pokud se nenajde nějaký štědrý kouzelník Pokuston. Na druhou stranu je zde jedinečná možnost získat prémiové kresby. Uvidíme, jak se projektu v následujících dnech bude dařit. Držíme palce a těšíme se na další hry s králíky z klobouku.Kacirek_Donald

autor
Dominik Wetter / Kacirek_Donald

Publikováno: 07.08.2015


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 5 =

Drticka

Drticka | 08.05.18 v 18:39

to už je stará zpráva ne? co něco novýho, se tu zastavil čas

majki19

majki19 | 04.02.17 v 10:56

vybrat sa im podarilo len nieco cez 100k

lubkoo

lubkoo | 09.07.16 v 08:20

vipada to zaujimavo ale ja nemam s coho dat

psaa16

psaa16 | 19.06.16 v 11:07

penez neni nazbyt, nic nedam

assaly

assaly | 05.06.16 v 12:11

Bob a Bobek nezklamou :-)

3K171

3K171 | 04.01.16 v 08:50

dufam ze najdu lebo je to zaujimave

LubomirOffertaler

LubomirOffertaler | 20.12.15 v 19:25

dobre

betamorgan

betamorgan | 31.10.15 v 18:59

zajímavé

elf

elf | 02.10.15 v 20:02

cílová částka za 2 měsíce, nevím nevím

HAL

HAL | 20.09.15 v 09:49

dobrý nápad

Laugher

Laugher | 01.09.15 v 23:33

Logická plošinovka


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce