Magazín - Články - Zajímavost

Nejlepší freeware hry roku 2004

Nejlepší freeware hry roku 2004

Zajímavost

Nový rok je již nějaký ten pátek za námi a naší milou povinností je vám ho trošku zrekapitulovat. Samozřejmě se zaměříme pouze na freewarovky, kterých v minulém roce vyšlo opravdu nespočet a vybírat ty opravdu nejkvalitnější zabralo trošku času. No a v následujícím článku si tedy můžete přečíst, jak to všechno dopadlo ;). Ještě bych rád dodal, že jednotlivé tituly jsou rozděleny do patřičných kategorií a naleznete zde jak české, tak i zahraniční tituly.

více

YetiSports Deluxe aneb konec freeware sérií?

YetiSports Deluxe aneb konec freeware sérií?

Zajímavost

Málokteré freewarové hře se podařilo to, co autorovi série YetiSports. Půvabný Yeti vyvolal v hráčských srdcích takové ohlasy, že jsme se dočkali neuvěřitelného počtu pokračování a nakonec vše vyvrcholilo vydáním komerčního titulu. Čím se liší od svého freewarového bratříčka?

více

Playboy 2003 vs Playboy 2004

Playboy 2003 vs Playboy 2004

Zajímavost

Po úspěchu Playboye 2003 se na scéně objevuje Playboy 2004, který však nemají na starosti vývojáři z týmu Nitromsoft. O překonání verze 2003 se pokusili Game Worx. Playboy byl už několikrát převzat od jiných autorů, ale vždy se z něj stala alespoň o něco lepší hra. Veliký zájem však budí samotný název hry, který je už pár let pojmem mezi erotickými hrami. A tak se může stát, že někdo jen zneužije názvu, aby se zviditelnil. Je tomu tak i v případě Playboye 2004?

více

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce