článek

Vyhlášení Letní vývojářské soutěže VCH 2007

Vyhlášení Letní vývojářské soutěže VCH 2007

Jistě jste zaznamenali Letní vývojářskou soutěž, pořádanou serverem Velkej Chytrak. Por letošní rok bylo připraveno několik zajímavostí a pokud jste soutěžili, myslím, že se můžete v případě úspěchu těšit na velmi pěkné ceny. Veškeré podrobnosti můžete najít v následujícím článku.

Velkej Chytrák je největší československý server sdružující vývojáře tvořících v nástroji pro tvorbu her Game Maker. Kromě udržování komunity se tento rok pořádal již druhý ročník Letní vývojářské soutěže, který byla určen jak začínajícím tvůrcům, tak i ostříleným veteránům na poli Game Maker scény. Soutěžní téma se řídilo "smyslem života" a z necelé stovky přihlášených her propadlo sítem etap soutěže 14 her. Soutěž již byla ukončena, všechny hry jsou volně ke stažení a nyní porota složena z pořadatelů a redaktorů známých elektronických a papírových magazínů hodnotí soutěžní projekty. Vyhlášení ovšem proběhne ve velkém stylu!
Tímto Vás zveme na vyhlášení druhého ročníku Letní vývojářské soutěže! Akce je určena pro všechny zájemce o programování, a to jak pro pokročilé tak i pro laickou veřejnost. Bude možné navštívit několik workshopů, pobavit se u soutěží o hodnotné ceny - exkluzivní soutěž o pobyt v rekreačním středisku, nebo si zahrát všechny soutěžní hry přímo na akci. Cílem celé akce je zajistit kvalitní program včetně přiblížení tvorby her všem návštěvníkům. Vrcholem celé akce je slavnostní vyhlášení všech soutěžních her a předání cen výhercům.


Na akci je dobrovolné vstupné spolu s nabídkou CD s materiály ze všech workshopů, soutěžních her a dalších bonusů. Vyhlášení se koná 17. Listopadu 2007 (sobota) v Praze na Základní škole Červený Vrch od 10. hodiny. Více o umístění akce najdete na stránkách soutěže http://vyhlaseni.velkejchytrak.cz. Zváni jsou všichni zájemci o hry, mladí vývojáři a jejich doprovod i ti více odrostlejší a zkušenější. Soutěž i vyhlašování probíhá pod záštitou serveru VelkejChytrak.cz, magazínů Freegame.cz, Freehry.cz, Plnehry.cz, Hrej.cz a Level a společností Cenega, Logitech, Progamers, PG24 a PG Cyber Cafe.


Dále budou předány ceny za divácké místo - hra, která dostane nejvíce bodů z vašich hlasů. Hlasovat pro hry můžete na www.soutez.velkejchytrak.cz v sekci Hry a vývojáři. Workshopy se budou týkat přednášek od základu gamedesignu, grafické prezentace až po užití reálné fyziky ve hrách. Vyhrát nejrůznější ceny můžete i Vy! Stačí pouze přijít a užít si den v příjemné společnosti, podpořit soutěžící při napínavém vyhlášení a také se něco nového dozvědět z oblasti her! Těšíme se na vás!


Bezplatnou registraci na akci a více informací najdete na www.vyhlaseni.velkejchytrak.cz.

fiolax

autor
/ fiolax

Publikováno: 05.11.2007


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =

Drticka

Drticka | 26.12.18 v 10:21

další soutěže budou?

radim | 26.01.09 v 20:23

100000penes

Charlie | 14.03.08 v 09:51

Přeji příjemný den a mám dotaz. Soutěž byla ukončena v listopadu, dnes je březen a ještě nebyly předány všechny ceny! Co si má potom člověk myslet o takovýchto soutěžích, nebo spíše o pořadatelích těchto soutěží. není to ostuda?