článek

Soutěž s knihou Game Industry o parádní ceny

Soutěž s knihou Game Industry o parádní ceny

Jedinečná kniha Game Industry z našich luhů a hájů je nejenom dobré čtení, ale také přináší zajímavou soutěž. Ceny jsou více než lákavé a otázky může zodpovědět téměř každý. Takže proč se nepřihlásit a nezkusit vyhrát třeba grafickou kartu od firmy nVidia?


28 Výherců získá zajímavé ceny a to v hodnotě 14 000 Kč. Radovat se můžete třeba z grafické karty N560GTX - Ti od firmy nVidia. Dále tu je možnost získat deset kousků skvělé české strategie Familly Farm od Hammerware.

Pro další šťastné výherce jsou dále připraveny ceny jako The Art of Game Design: The Book of Lenses (výborná zahraniční kniha o game designu od Jesse Schella) nebo dvě sady karet pro herní design (he Art of Game Design: A Deck of Lenses).Pokud jste se nedostali na minulý ročník GDS v Praze, pak je tu šance získat 5x volných vstupenek na tuto skvělou akci. A jestli zrovna potřebujete stylovou mikinu nVidia nebo trička od firem Disney Mobile a nVidia, můžete si je také odnést.Co pro to musím udělat?Nic snazšího než navštívit přímo webovou stránku knihy Game Industry nebo přímo začít vyplňovat daný kvíz, a to zde. Otázky určitě nejsou záludné nebo plné chytáků, takže šanci má opravdu každý hráč nebo vývojář. Je také důležité zatrhnout, jestli spadáte právě do skupiny pařanů nebo vývojářů, jelikož ceny se podle toho budou rozdělovat (hra hráčům a knihy o vývoji vývojářům).

Dokdy se mohu účastnit?Odpovědi můžete zasílat až do 12:00 6. července (středa). Výherci budou vylosování tentýž den v přímém přenosu pořadu Indian TV.Během celé akce je také možnost zakoupit si knihu se slevou a to za pouhých 159 Kč u knihkupce Planeta Knih.Pro celkové znění pravidel a náhledu cen se podívejte zde (PDF) nebo na Facebook.Také vám doporučuji naše další články ohledně knihy Game Industry a jejího křtu.Měli jsme také možnost zahrát si hru Family Farm a osobně si popovídat s vývojáři z Hammerware.Pokud nevíte, o čem je GDS, pak vám doporučuji i minulý ročník, který jsme navštívili.Soutěžte a bavte se!

Twister

autor
Štěpán Plachý / Twister

Publikováno: 25.06.2011


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 2 =

NS1NO

NS1NO | 31.05.22 v 13:05

text příspěvku

Drticka

Drticka | 02.12.18 v 18:48

text příspěvku

Drticka

Drticka | 02.12.18 v 18:48

to už jemoc dlouho


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce