článek

Zahrajte si Counter Strike 1.6 opravdu kdekoliv (95%)

Zahrajte si Counter Strike 1.6 opravdu kdekoliv (95%)

Určitě znáte starý dobrý Counter Stirke 1.6. Nejlepší hra pro více hráčů. Vybrali jste si na začátku, na jaký server se připojíte, k jaké mapě a následně si zvolili, jestli budete hrát za teroristy nebo policisty. Teroristi měli za úkol položit bombu na místo, které se označovalo písmeny. Díky ním jste mohli svému spoluhráči říct, kde bomba bude.
Hrajete ve svém prohlížeči
Nic neinstalujete. Vše je plnohodnotně ve vašem prohlížeči. Navíc můžete hrát s ostatními hráči po celém světě zdarma. Narazíte tady na známou mapu jako je de_dust. Vše je jinak naprosto stejné. Celý herní systém je dokonale převzat z Counter Strike 1.6 tak jak jej známe z PC. Rozdíl je v uživatelském rozhraní.

Co ve hře můžete očekávat
Máte možnost si volit grafiku, pokud by váš počítač hru nezvládal nebo si můžete změnit ovládání, v případě, že vám výchozí nastavení nevyhovuje. Krom toho, že je tady možnost hrát proti umělé inteligenci, tak je tady možnost hrát online proti ostatním hráčům světa. V samotné online gamese se neustále zapisují skóre, které hráči získávají.
Žebříček hráčů je rozdělen do několika kategorií. Ten kdo nejvíce zabil nebo získal nejvíce medailí.
Poté tady naleznete žebříček těch nejlepších Android hráčů, protože hra je dostupná i pro mobilní telefony.
Pro hraní online je zapotřebí registrace, jelikož je důležité zaznamenávat skóre a přiřazovat ho k některému z účtu.

Zbraně
Naprosto totožné zbraně, jak jej známe z Counter Strike 1.6. Určitě si všimnete, že se jedná o dokonalý port z PC verze. Tímto způsobem se hra rozšiřuje i tam, kde ji jiní hrát nemohli. Máte tady sniperky, bomby, pistole i nože pro tichou smrt.

Shrnutí portu Counter Strike 1.6
Pokud se někomu port z PC verze do prohlížeče povedl, tak právě vývojářům z Critical Force Entertainment. Jednoduché ovládání, perfektní grafické zpracování na gamesu v prohlížeči a možnost celoobrazovkového režimu.

Hru si můžete zahrát ve vašem prohlížeči.Bobb11

autor
Bobb11 / Bobb11

Publikováno: 11.07.2016


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =

assaly

assaly | 29.07.16 v 09:30

klasika

Blaster27

Blaster27 | 14.07.16 v 21:53

Prostě klasika mého mládí :)

lubkoo

lubkoo | 11.07.16 v 07:52

hravam a je to velmi dobra hra


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce