článek

TMNT: Legends - strategie s fenomenálními želvami (94 %)

TMNT: Legends - strategie s fenomenálními želvami (94 %)

Želvy ninja – čtyři zelení bratři se vracejí do kin a k této příležitosti vyšla i nová hra pro Android a iOS. Taktická strategie, ve které si vytvoříte vlastní tým hrdinů v čele s Leonardem a budete se snažit zachránit své bratry ze spárů Kranga a Trhače.
Úvodem
Příběh hry je poměrně banální. Při klasickém potírání zločinu v New Yorku se najednou objeví portál, který 3 želvy nemilosrdně vcucne do dimenze X. A tak je na Leonardovi, aby své bratry zachránil. Na tento úkol však nebude sám. Bude se muset spojit s klaďasy, ale také padouchy, protože i oni mají zájem na tom, aby růžový mozeček dostal na frak.
Želvy ninja jsou zkrátka fenomén, který i po návratu slaví úspěch. My starší ročníky nicméně budeme muset zamáčknout slzu. Želvy jsou licenčně pod značkou Nickelodeon, což se odráží na skladbě charakterů a typické grafice ze seriálu.

Princip hry
V zásadě je TMNT Legends Tahovou strategií, ve které se v rámci jednotlivých kol střídáte se svým soupeřem v provádění útoků a speciálních pohybů. V rámci toho pak můžete v jakés takés míře taktizovat, zapojit slabosti i odolnosti jednotlivých postav a samozřejmě vše náležitě vylepšovat.
Na konci každé úrovně vás čeká nějaký ten boss. Díky zvolené strategii a dostatečné úrovni vašich postav můžete z každého kola vydolovat až 3 hvězdy a postoupit zase o kousek dál.

Vylepšování a odemykání postav
V základu máte samozřejmě Leonarda, na kterého se v první fázi hry nabalí i další postavy ze želvího univerza v podání Nickelodeonu. Pokud tedy neznáte nový seriál, nejspíš budete trochu mimo a trochu mrzí absence zvolit si například oblíbeného želváka. Postupně však budete váš tým rozšiřovat, i když je to běh na běh na hooodně maratonskou trať.
Z každého absolvovaného souboje (vítězného) máte šanci získat DNA nové postavy. Jakmile jich máte dost, můžete odemknout konkrétní charakter. Ty nejsilnější však mají taková čísla, že budou vyžadovat týdny, možná měsíce, velmi častého hraní. V nějakém rozumném čase (předpokládám tak do měsíce) odemknete stříbrné charaktery (potřebují 20 DNA karet). V porovnání s například filmovými želvami (70 karet) je to pohodička.
Za nasbíraný mutagen všechny své postavy vylepšujete a s postupem na vyšší level zvyšujete jejich atributy. Samostatnou částí jsou útoky, které navíc vyžadují i speciální předměty. Ty také získáváte jako odměnu. S boostem vám výrazně pomohou denní mise, které jsou sice vždy stejné, ale jde především o odměnu.

Technické zpracování
Na iOS hra po vydání v první úrovni z nepochopitelných důvodů padala, tak snad vše spraví nějaká ta aktualizace. Na OS Android vše běží v pohodě a bez problémů. Pro hraní je vyžadováno připojení k internetu. Hra je ke stažení na GooglePlay i iTunes.Kacirek_Donald

autor
Dominik Wetter / Kacirek_Donald

Publikováno: 04.07.2016


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =

robert | 17.09.17 v 14:31

aha

assaly

assaly | 29.07.16 v 09:30

zajímavý

miro1971

miro1971 | 04.07.16 v 12:19

ešte som to nehral ale vizera to dobre

lubkoo

lubkoo | 04.07.16 v 07:15

celkom dobra hra


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce