článek

Nálož Android her - 31. díl

Nálož Android her - 31. díl

Jaké novinky přináší Google Play? Pojďte se podívat s námi na dalšího Pac-Mana, na arkádový a dovednostní basketbal nebo na neortodoxní fotbal, v němž místo hráčů budete ovládat auto. Pac-Man Monsters – 80 %
Žlutý jedlík je zase tady, ale tentokrát vymění požírání puntíků za něco jiného. Připravte se na RPG s logickými prvky. Na začátku hry si vyberete Pac-Man postavu a vrhnete se do dobrodružství. Styl hry představuje kombinace logického rychlíku a RPG. Na hrací ploše máte políčka různých barev a v každém tahu k dispozici určitý počet míst k posunu. Během nich musíte sníst co nejvíce políček téže barvy, vytvořit co nejsilnější kombo a zaútočit na soupeře. Na ploše se objevují i bonusy zvyšující sílu a je třeba si hlídat barvy podle typu protivníka.
RPG složku představuje bohatý upgrade postav, tvoření vaší party bojovníků a sbírání lootu právě na upgrade. Netradiční, ale parádní Pac-Man. Škoda jen, že počet her je omezen doplňující se staminou. Stahujte zde.

Stickman Basketball – 80 %
Stickman má další hru a tentokrát se vydá pod bezedné koše. Hra je v podstatě postavena na stejném principu jako jiné sportovní tituly této série, takže se těšte na vysokou hratelnost, jednoduché ovládání a arkádovost. Ve hře je dostupná jak rychlá hra, tak turnaj, lze si nastavit délku čtvrtiny i obtížnost. Samotná hra pak má slušné tempo a bez větších komplikací budete sázet koše. Zkrátka přihrávka, střela, blok nebo sebrání – nic složitého. Na výběr máte slušný počet týmů s odlišnými atributy útoku a obrany. Jednoduchý, ale hratelný basketbal. Stahujte zde.

Basketball MVP – 75 %
A ještě jeden basketbal, tentokrát však bude potřeba přesná muška a rychlost. V této hře se snažíte během časového limitu nastřílet dostatek košů (a bodů) pro postup do dalšího kola. Je na vás, jestli si uděláte zásobu do dalšího kola, ale v praxi se prostě každý bod vyplatí. Ke snazšímu dosažení bodové hranice se na palubovce objevují různé bonusy, které jejich trefením aktivujete. Tak si například můžete zastavit čas, střílet dvěma míči současně apod. Za získané peníze lze tyto bonusy nakupovat v obchodě. Celkově hra působí jednodušším dojmem, ideální pro chvilku nudy a relax. Stahujte zde.

Soccer Rally 2 – 88 %
Na závěr si dáme jednu lahůdku z neobvyklé sportovní oblasti – automobilového fotbalu. Když nemáte kopačky, nasedněte do auta a fotbal si zahrajete taky a ještě o něco zábavnější. K dispozici máte dva herní módy. Jednak jsou to dovednostní minihry, ve kterých musíte jezdit na čas, kličkovat, blokovat střely apod., a také turnaje. V nich už musíte obehrát soupeře a vstřelit góly. Jezdíte tak po hřišti a snažíte se zasáhnout míč a posunout ho do brány. Jelikož se o to samé snaží soupeř, je to poměrně obtížné, ale také zábavné. Splněním úkolu nebo výhry v turnaji se vám odemykají nové úrovně. Za získané medaile obdržíte peníze na nákup nových aut nebo jejich upgrade, včetně změny barvy nebo vinylů. Vše doplňuje parádní soundtrack. Tato hra se opravdu povedla. Stahujte zde.Kacirek_Donald

autor
Dominik Wetter / Kacirek_Donald

Publikováno: 02.05.2014


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 2 =

Drticka

Drticka | 02.06.18 v 07:45

je super

3K171

3K171 | 17.01.16 v 08:35

android hry mam rad vzdy prekutrem google play

hanče

hanče | 29.05.15 v 21:28

Stickman Basketball hezká a zajímavá hra pro sportovce u pc

phanka

phanka | 10.04.15 v 15:13

sport u pc v dnešní době in

elf

elf | 24.02.15 v 01:21

soccer super


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce