článek

Nálož Android her 19 - mix her

Nálož Android her 19 - mix her

Tentokrát to bude pořádná nálož akce. Vyzkoušíte si, jak těžké to má jeden robůtek proti nekonečné přesile nepřátel, zastřílíte si v parádní on-line multiplayerové FPS akci a pokosíte haldy zombíků. Nakonec tu máme jedno opravdu masivní MMORPG. Nuže, jdeme na to! Armorslays – 75 %
Armorslays je jedna z takových těch akčních her, u kterých můžete v pohodě vypnout. Ovládáte robota, který nemusí nic jiného než kosit, kosit a zase kosit nepřátele. Ikony vám indukují jejich výskyt a s lepší zbraní je sejmete dříve, než se k vám vůbec přiblíží. Postupně ale jejich nájezdy houstnou a vy – tušíte správně – budete ještě více kosit zástupy robotů. Čím déle vydržíte, tím více peněz získáte a koupíte si třeba lepší zbraně nebo výzbroj. Na oddech jak dělané, ale na delší hraní málo propracované. K dispozici je ke stažení dokonce již druhý díl. Stahujte zde.

Special Forces – Online FPS – 95 %
Název mluví za vše a hra má taky všechno, co očekává i ten nejpřísnější fanoušek FPS akce. Jednoduché ovládání a velké ikony vás vtáhnou do hry. Pravda, pohyby jako skok, běh nebo plížení by mohly mít větší tlačítka, ale to je jen malá chybka. V roli vojáka samozřejmě brázdíte rozmanité mapy a snažíte se zlikvidovat nepřátele. K dispozici máte pěknou škálu zbraní i vybavení, přičemž podle dosaženého levelu si můžete pořídit další. Nechybí možnost klanů a několik serverů vám dává vždy prostor pro připojení do hry. Parádní grafika, prostředí vám dává možnost krytí, a dokonce pohyb v kleku eliminuje slyšitelné kroky. Zvuky střelby sice zní jako kapky deště bušící do okapu, ale celkově to je on-line střílečka na té nejvyšší úrovni. Stahujte zde.

GraveStompers: Zombie vs Zombie – 72 %
Když se zombík postaví proti jinému zombíkovi, bude z toho taky pořádná řežba. V kůži zombie klučiny budete kosit hordy nepřátel v pěkném 3D prostředí. Za jejich likvidaci získáváte herní měnu na odemykání dalších užitečných věciček a samozřejmě nechybí spousta dalších prostředí. Mínusem této verze je v současnosti to, že se textury prostředí občas „máznou“, ale po další aktualizaci z toho bude parádní kousek. Stahujte zde.

HighlandWarrior – 85 %
Očekávané MMORPG na Androidy je už k dispozici na Google Play, a přestože se jedná v tuto chvíli o alfa verzi. Na výběr máte z 5 klasických tříd a pak už vás čeká pěkný 3D svět se spoustou questů. Třída určuje způsob boje – například druid není moc silný na boj zblízka pomocí zbraně, ale zase má silná přírodní kouzla. Nechybí samozřejmě bohatý loot a zlepšující se výzbroj. MMORPG jak se sluší a patří. Finální verze bude něco super. Stahujte zde.Kacirek_Donald

autor
Dominik Wetter / Kacirek_Donald

Publikováno: 25.03.2014


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =

hanče

hanče | 30.05.15 v 22:14

Special Forces sice zvuk nic moc ale jinak se to dá není to špatné

phanka

phanka | 12.04.15 v 09:38

zombie nee


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce