článek

Hravé kotě, které vás nenechá vydechnout - Cat Simulator za 93 %

Hravé kotě, které vás nenechá vydechnout - Cat Simulator za 93 %

Vtipná a originální hra, ve které si vyzkoušíte život rozverného koťátka. Rozmanité možnosti
Pokud uvažujete o koupi kočky, po této hře možná zvážíte, zda jste na to vy a váš příbytek dostatečně připraveni. Ve hře ovládáte malé kotě, se kterým se snažíte během časového limitu napáchat co největší chaos. A tak budete skákat, škrábat a shazovat věci ze stolu. V každém levelu máte k dispozici široké pole působnosti a je na vás, kolik bodů dokážete rozbíjením věcí nasbírat. K dispozici je také spousta interaktivních míst, například pračka, ve které se můžete vesele otáčet, televize, kterou lze rozbít, nebo lednice plná jídla. Ocitnete se také venku, kde se koná párty se spoustou jídla. Možností je dost a rozhodně budete rádi zkoušet nejrůznější varianty a objevovat nové skryté objekty, s nimiž svým páníčkům pěkně pocucháte nervy.

Rozlehlé levely a vylepšování
Vyjma časových challengů se můžete volně pohybovat a prozkoumávat okolí, takže si při hře "naostro" můžete vyzkoušet taktiku a naučit se dostat na hůře dostupná místa.
Za nasbírané body odemykáte další levely. Při všem tom tropení skopičin sbíráte také mince, za které můžete nakupovat fešné doplňky pro vaši kočku nebo si rovnou koupit novou s lepšími atributy. Během řádění v časovém limitu hraje velkou roli výška skoku i rychlost, takže to chce chvíli šetřit, abyste se dostali ke schopnějším kočkám.

Cat Simulator - místo kozy kočka
Hra svým stylem notně připomíná velmi populární Goat Simulator a není se co divit. Princip je de facto stejný. Máte k dispozici rozlehlé prostředí a široké možnosti dovádění. Záleží jen na vás, kam se vrhnete a co budete dělat. Vše je vyvedeno v celkem solidní 3D grafice a hra si dává záležet na tom, abyste se dlouhou dobu nenudili a nepřišel nějaký stereotyp.
Jediné, co by se hře Cat Simulator dalo vytknout, je trochu horší ovládání. Skákání na hůře dostupná místa, jako jsou stoly nebo poličky, vyžadují trochu cviku a někdy i trpělivosti. Na druhou stranu lze body sbírat pohým rozbíjením a shazováním věcí ze stolu. Nezbedná kočka vás rozhodně bude bavit a přináší zase něco originálního a ne tak tradičního na displeje mobilních telefonů.

Hraní po síti
Nechybí ale také hraní po síti. V rámci multiplayeru soupeříte s ostatními hráči o to, kdo nasbírá nejvíce bodů. Všichni se pohybujete po jedné lokaci, takže musíte dobře znát mapu a "vyžrat" ty nejlépe hodnocené věci rychleji než soupeř. Kromě vyladěnějšího ovládání bych ocenil také možnost plného otočení kamery. V novém prostoru se kvůli tomu hůře orientuje a posléze obtížněji získávájí body.
Hra je ke stažení zdarma na GooglePlay.Kacirek_Donald

autor
Dominik Wetter / Kacirek_Donald

Publikováno: 23.05.2016


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =

Drticka

Drticka | 27.05.18 v 06:03

doma máme dvě kočky tuhle už nechci

joska102

joska102 | 27.09.16 v 14:03

je to fakt spíš pro děti

Blaster27

Blaster27 | 14.07.16 v 21:55

Jaj nic pro mě spíše pro děti,ale asi je to chytne :)

miro1971

miro1971 | 05.07.16 v 13:26

sper hra

LubomirOffertaler

LubomirOffertaler | 04.07.16 v 07:24

mne to pride take decke

lubkoo

lubkoo | 04.07.16 v 07:11

celkom dobra hra

assaly

assaly | 05.06.16 v 20:27

tak to zkusím :-)


naše databáze obsahuje: 26 946 her

Sponzoři ligy

inzerce