článek


V tématech:
GDS 2015 takřka za rohem! Podívejte se na program a kupte si vstupenky včas!

GDS 2015 takřka za rohem! Podívejte se na program a kupte si vstupenky včas!

Herní konference Game Developers Session se nám nezadržitelně blíží. Již tento pátek a sobotu se v prostorách pražského hotelu Olšanka otevře třináctý ročník této akce. Pojďte se s námi podívat, na co všechno se můžete těšit! Jak už je zvykem, můžeme se těšit na velice širokou plejádu zajímavých přednášek a workshopů. A to jak od známých tuzemských herních vývojářů, tak i od těch zahraničních. Pánové Václav Blín a Adolf Lachman nám tak kupříkladu dovolí nahlédnout pod pokličku nezávislé české adventury Samorost 3, budeme si moct poslechnout povídání o projektech studia Madfinger Games, či se můžeme již tradičně těšit na temný středověk v Kingdome Come: Deliverance, v čele s přednášejícím Danem Vávrou. Letošní GDS je nabité k prasknutí, a koho alespoň trochu zajímají hry a dění kolem nich, určitě si nemůže nechat tuhle u nás takřka ojedinělou akci ujít. Kompletní program pak naleznete tady: www.gdsession.com/cz/schedule/.

Stále je možné zakoupit lístky na následující adrese: www.gdsession.com/cz/register/ Takže neváhejte!

Akce ale nabídne návštěvníkům o trochu více, než jen jednotlivé přednášky. Těšit se můžeme i na odpočinkovou zónu a stánky různých herních firem. Nesmíme ovšem opomenout, že i Freegame zde bude mít své místo! Rozjedeme na GDS takovou interní ligu. Tři nejlepší hráči našich her na skóre si budou moct odnést domů náš pohár! Vítěze budeme vyhlašovat jak v pátek, tak v neděli, a to vždy po skončení všech přednášek. Takže pokud si letos na GDS najdete cestu, určitě se nezapomeňte zastavit!

A to už je opravdu vše. Teď ještě malá rekapitulace: Praha, Hotel Olšanka, pátek a sobota 27.10 - 28.10. Těšíme se na vás!Rye

autor
Filip Štochl / Rye

Publikováno: 23.11.2015


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =

NS1NO

NS1NO | 31.05.22 v 11:58

text příspěvku

Drticka

Drticka | 22.05.18 v 10:33

pro mě pozdě

lubkoo

lubkoo | 07.07.16 v 08:15

toto neni pre mna zaujimave


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce