článek

#5 Nášup HTML5 a 3D her

#5 Nášup HTML5 a 3D her

Postřehová online HTML5 hra, ve které máte hlavní úkol zneškodnit všechny zombie nepřátele na trase. K dispozici jsou tři herní módy. Máte vždy tři životy.
Zombie Crisis HTML5
Sbírejte očka od těchto zombie protihráčů a nakupte si nová užitečná vylepšení. V klikání musíte být dostatečně rychlí. Každá vyšší úroveň pro vás znamená těžší obtížnost, tak se na to pořádně připravte, ať to v pořádku zvládnete. Díky tomu, že se jedná o HTML5 gamesu, tak si ji můžete zahrát i na mobilním telefonu.

Zahrajte si hru Zombie Crisis.

Sharkz.io HTML5
Plavte se v oceánu se svými ostatními hráči. Jen ten nejlepší dokáže zvítězit. Musíte neustále růst, protože pokud budete menší, jak jiný žralok, tak jste na mušce větším žralokům. Život žraloků závisí hlavně na potravě, to znamená, že budete neustále muset jíst ostatní rybky a pokud se naskytne příležitost, tak také lidi. Najděte způsob, jak se vyšplhat v žebříčku co nejvýše to bude možné. Ze začátku nebuďte zbrklí a uvidíte, že se postupem času prokoušete vzhůru.

Zahrajte si hru Sharkz.io.

Busman Parking 3D
Určitě víte, jaké to je jezdit autobusem. Přímo jste ho možná neřídili, ale víte, jak se někdy řidič musí trápit v případě úzkých cest. V létě je navíc v autobusech obrovské horko. Teď se vžijete do role autobusového řidiče, který má za úkol svůj bus zaparkovat na správném místě. Může se však velmi jednoduše stát, že nabouráte a v takovém případě musíte začít znovu. Buďte proto velmi opatrní a uvidíte, že si gamesu pořádně užijete.

Zahrajte si hru Busman Parking 3D.Bobb11

autor
Bobb11 / Bobb11

Publikováno: 20.02.2017


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 20.02.17 v 17:09

tak to bych brala ten autobus


naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce