článek

#22 Nášup HTML5 a 3D her

#22 Nášup HTML5 a 3D her

Perfektní sci-fi střílečka z vesmíru, kde budete jezdit s tankem budoucnosti. Hlavním úkolem je likvidovat všechny okolo a pokusit se přijít na způsob, jak se v pořádku dostat do vyšších úrovní. Využívejte při střelbách zdi, od kterých se budou jednotlivé náboje odrážet. Tato a další hry v nášupu!
Tanks: Sci-Fi Battle
Perfektní sci-fi střílečka z vesmíru, kde budete jezdit s tankem budoucnosti. Hlavním úkolem je likvidovat všechny okolo a pokusit se přijít na způsob, jak se v pořádku dostat do vyšších úrovní. Využívejte při střelbách zdi, od kterých se budou jednotlivé náboje odrážet. Dávejte si velký pozor na to, kam jedete, kde se skrýváte a hlavně se vyhýbejte ostatním střelám od nepřátel. Nebudete to mít vůbec jednoduché. Očekávejte spoustu zábavy, ale také musíte hodně přemýšlet, kam se schováte a kdy vystřelíte.

Zahrajte si Tanks: Sci-Fi Battle

Drunk Fu Wasted Master 3D
Zahrajte si na opilce z baru, který jde právě domů. Jenže jak už to tak bývá, tak po cestě domů se tak trošku pobijete. Jelikož jste nametený, tak nebude jednoduché svého protihráče vyboxovat. Musíte se trefit do jeho tváře nebo těla. Ukažte své bojové schopnosti a dokažte, že i když jste opilí, tak se dokážete bránit veškeré agresi. K dispozici je několik míst, kde se hra bude odehrávat a také dva módy. Jeden je pro jednoho hráče a ten další pro více hráčů, což je mnohem lepší, než hrát proti umělé inteligenci.

Zahrajte si Drunk Fu Wasted Master

Pie AI 3D
Naskočte přímo do akce a hrajte s reálnými lidmi po celém světě. Jedná se o další hru pro více hráčů ze série .IO, kde bude potřeba si prokousat svou cestu. Zaregistrujte se a ukládejte svůj postup hrou online. Je zapotřebí, abyste jedli opravdu hodně i třeba ostatní hráče. Před vámi jsou i kousky zdravého koláče, který když sníte, tak získáte zdraví. Nechybí ani regenerace energie, protože pokud budete mít málo energie, tak proti ostatním hráčům jste velmi zranitelní.

Zahrajte si Pie AIBobb11

autor
Bobb11 / Bobb11

Publikováno: 22.05.2017


další články této kategorie

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =

Turbokocour

Turbokocour | 04.11.17 v 08:28

text příspěvku

Laugher

Laugher | 13.07.17 v 14:51

Dá se

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 10.06.17 v 15:52

zajímavé