recenze

Volvo - The Game

Volvo - The Game

Volvo – The game jsou vzrušující závody v autech jedné značky, kdy se zvoleným modelem budete brázdit tratě jak na čas, tak proti soupeřům s umělou inteligencí, či online, pokud se zaregistrujete. Na to nejdůležitější bych skoro zapomněl – parádní grafika plná detailů!
Šest typů aut a dvě tratě na začátek nemusí budit moc respektu. Po startu však bleskově změníte názor.
V závodních hrách si většinou zvolíte auto, trať a snažíte se dojet na prvním místě, protože na upřímně řečeno na nějakou čest poraženého se v dnešních závodech nehraje. Stejně tomu bude i dnes.
Už při výběru vozidla jsem se pomalu rozplýval nad detailními odlesky a křivkami aut. Jezdit budete na dvou tratích, které jsou rovněž vymodelovány nadstandardně.
Pak už jen netrpělivě čekáte, než zhasnou světla a pustíte se do soupeřů. Pozor však na chování vozidla. Nejedná se o žádné arkádové závody. Pokud nějakou zatáčku opravdu nezvládnete, vjedete do ní rychle a špatně, kola se vám přetočí, dostanete smyk a skončíte v bariéře.
Na výběr máte několik pohledů kamer, které lze ještě navíc otáčet do stran. Kromě základních vyobrazení auta před vámi, jsou tu i možnosti z palubní desky, z pohledu řidiče (při jízdě vidíte i nohy šlapající na pedály :-)), či už hodně zvláštní z oblasti někde okolo kol. Pár kol jsem místo rychlé jízdy spíše zkoumal, co a jak natočit (klávesy Ins, Home, Pg Up…)

Realistická simulace závodů v autech značky Volvo. Je tedy pravda, že u zničeného auta bych očekával trochu víc než jen vysypané sklo a trochu toho kouře, ale aspoň můžete dojet závod nějak slušně. Není pro každého, ale ten, kdo tomuto žánru přijde na chuť, si užije nejen jízdu, ale také množství nastavení, které ovlivňují jízdu a tím pádem i požitek z ní :-).

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 5 =

MarieH

MarieH | 11.11.17 v 00:44

Perfektní hra.


galerie

Volvo - The Game Volvo - The Game Volvo - The Game Volvo - The Game

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce