recenze

Super Worms

Super Worms

Červí série Worms je nadmíru populární. Svědčí i tom i nespočet titulů na free scéně, které se nechaly touto hříčkou inspirovat. Super Worms je ale oproti svému „vzoru“ zcela mírumilovnou gameskou. Opět se setkáme s červíky, ti teď ale usednou za volant.
Super Worms je hra, která simuluje závody červů. Zní to blbě, ale je to tak. Navíc hra není zase tak blbá, jak si mnozí z vás právě teď myslí. Na výběr máte hru pro jednoho hráče a hru pro hráče dva. Nemusím jistě podotýkat, že hra pro dva hráče je mnohem zajímavější, ale někteří z vás, bohužel, budou muset sáhnout po singelplayeru. V tomto módu můžete pilně trénovat samostatné okruhy, a pak se pustit do závodů. Body za uméstění se klasicky sčítají a na konci dojde k vyhlášení- na nejlehčí obtížnost není problém vyhrát. Pokud však jste dva, je zde možnost nejenom výše zmíněného ve dvou /klasicky splitscreenově/, ale i Battle game, kdy se po speciálně vyvořeném plácku proháníte jen za účelem nikoli být nejrychlejším, ale co nejrychleji soupeře zbavit života a to pomocí tretek schovaných na tratí v podobě kuliček. Ty jsou přítomny i v samotném závodě, ale nehrají v něm zdalek ahlavní úlohu.Hra je graficky silně nepovedená, ale co se dá dělat, snad to přežijete. Leč bohužel, další úskalí se objeví záhy. Hudbu obstarává PC Speaker...A hra je shareware, takže přístupno je jen málo tratí. K oné Battle game dokonce pouze jedna jediná.Myslím ale, že hra se rozhodně vyplátí stáhnout, neboť poskytuje celkem slušnou zábavu, byť s několika mouchami, ale s její velikostí nemůžeme chtít zázraky.

Hynek Žalčík: Musím zdůraznit podobnost s hrou Wacky Wheels!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 4 =

Petr Lokvenc | 13.07.02 v 09:57

Kde se dají sehnat další levely?

cutlik | 23.04.02 v 22:31

ty kokot jak si moh napsat takovej blabol o takovy srajde

MotherFucker | 15.04.02 v 20:08

FAKT HUSTA HRA!! HRATELNOST FAKT UZASNA, I KDYZ GRAFIKA JE SHITOVA, LIDI STAHNETE SI TO NEBUDETE LITOVAT!!!!
ps: prinesete nekdy ty Wacky Wheels??????? Ja bych je chtel! Verim ze muj oblibenej team to zvladne!! Diky!! Ste super!!

CAU CAU a zkuste ty wacky, verim vam, ok? CAAAAAUU!


galerie