recenze

Quad 2

Quad 2

Vůně benzínu, spálené pneumatiky, ručička tachometru zastavená na maximu. Tak přesně takové pocity u závodní hry Quad 2 asi nezažijete, mohu vás však s klidným srdcem ubezpečit, že se budete jistojistě při hraní bavit. Alespoň na chvilku.
Máte rádi závodní hry? Pak je právě vám určen tento na první pohled zajímavý simulátor silničních závodů, okořeněný souboji mezi jednotlivými závodníky. Nejedná se sice o nic světového, a několikrát jsme tu už něco podobného měli, příznivce rychlých kol a vůně benzinu (a že jich není málo!) jistojistě každá nová závodní hra potěší. Jednu takovou pro vás nyní máme.

Jak už bylo řečeno v úvodu, Quad 2 je klasickým závodním titulem, v němž nejde o nic jiného než o vítězství. Závody celkem příjemně oživují taktéž všudypřítomné „krabice s překvapením“, které v sobě většinou ukrývají nějaké ty zbraně. Suché závodění se tak záhy stává adrenalinovým požitkem! Velikým nedostatkem je však počet aut a tratí. Hráč si může vybírat pouze mezi dvojicí vozidel (profláknutý Viper a poněkud obyčejný osobák), trať je pak k dispozici pouze jedna. I tak to ale na chvilkové pobavení stačí.

Technické zpracování je průměrné. Ačkoliv grafika je kompletně ve 3D hávu, větší detailnost by jí v mnoha aspektech určitě prospěla. Na druhou stranu zvuková kulisa je celkem povedená, a vadit vám určitě nebude. Ve výsledku se tak Quad 2 stává jen vcelku lehce nadprůměrnou závodní arkádou, která pobaví. Sice jen na několik minut, ale pobaví…

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 5 =

kingoftheworld | 17.05.07 v 17:16

Skvela hra... Perfektni hratelnost a fakt hodne zabavy... Jen skoda, ze napriklad kdyz jedete po trave, vubec vas to nazpomaluje...

pokvac | 30.01.06 v 17:08

dobry tuning auta proste prada!!!!!!!!!!!!!!!!takova:-)hra


galerie

Quad 2 Quad 2 Quad 2 Quad 2 Quad 2

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce