recenze

Monster Truck Challenge

Monster Truck Challenge

NA této trati sice budete úplně sami, za to ale budete mít obrovský prostor k tomu, abyste pokořili rampy, o jakých se vám ani nesnilo. Jestli si myslíte, že sklon sedmdesát stupňů je hodně, tak tady zcela jistě není. A vy ho pokoříte stejně jako všechny ostatní, abyste se dostali do dalšího levelu.
Vaše autíčko je v podstatě nerozbitné, můžete ho položit i na střechu a nic se mu nestane. Zkrátka se nemusíte bát, že byste přišli nějakým způsobem o život. Cílem je ujet danou trasu za požadovaný limit a dosáhnout na jednu ze tří medailí. Jestliže se vám to povede, odemkne se další level, pokud ne, pojedete znova. Abyste měli přesnou představu o tom, jak na medaile dosáhnout, podívejte se do levého horního rohu, kde jsou zobrazeny medaile společně s časem, za jaký je potřeba trasu ujet. Není to věc jednoduchá, protože rampy vynášení a sem tam se na střeše skutečně ocitnete. Auto obrátíte šipkou dolů. Chcete - li extra rychlost, stiskněte mezerník, ale opatrně. Při špatném použití ztratíte moře času. Citlivé používání vám naopak vynese vysoké skóre. Cestou můžete posbírat i několik bonusů. Vesměs není, kam uhnout, takže se s nájezdy na rampu nemusíte obtěžovat, to dělá počítač automaticky. Potěší vás parádní ozvučení, výborná grafika a atmosféra, při které běhá mráz po zádech.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =

MarieH

MarieH | 10.11.17 v 00:37

Skvělá hra.

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 08.02.17 v 18:05

tak pro odreágování a zablbnutí dobré

IIIMalda | 09.02.10 v 17:09

Je to bomba hra!

tyna | 11.11.09 v 00:23

je to opravdu fajnova hra

UnHynek | 13.09.09 v 16:58

Při přesunu jsme udělali asi nějakou malou chybku, pracujeme na tom. Díky za upozornění! Zatím si zahrajte nějakou tu online Flashovku :o)

Robert P. | 13.09.09 v 16:46

Nejdou stáhnout žádné hry


galerie

Monster Truck Challenge Monster Truck Challenge Monster Truck Challenge Monster Truck Challenge

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce