recenze

F1 Chequered Flag

F1 Chequered Flag

F1 v plné kráse a arkádovitějším ražení. Nastartujte motor, sešlápněte plyn až na podlahu a užijte si pocit závodu na 20 tratích a ve skvělé grafice. A pozor, soupeři jsou vždy hned za vámi.
Když jsem začínal s touto hrou, měl jsem nejdříve obavu, že půjde až o moc velký simulátor F1 závodů, ale nakonec z toho vypadlá až příliš arkádovitá záležitost. Nevybíráte si žádnou formuli, ani šampionát, jedná se pouze o samotný závod na každé trati, a pokud chcete odemknout další trať, tak musíte vyhrát. Na druhou stranu to až tak nevadí, tady jde hlavně o požitek s jízdy. Grafické ztvárnění vypadá skvěle a pocit rychlosti umocňuje rozmazaná obrazovka, která někomu ovšem může vadit. Hráč může používat i boost, který dostáváte za vrážení nebo těsné předjíždění soupeřů. To ale znamená, že oddálení od oponentů je pouze chvilkové, protože oni jsou stále v jedné mele a tím dostávají i ono turbo.
Pokud od F1 Chequered Flag čekáte šampionáty a věrohodnost, tak se raději hře obloukem vyhněte. Ostatní si ovšem při hraní hodně užijí.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 2 =

Tony Vasquez | 14.06.19 v 02:52

Prečo nie ste unavení z chudoby, prečo sa váš partner teší zo života. Chceli by ste byť bohatí a slávni. Príďte a pripojte sa k dnešnému členovi bratstva. Akonáhle sa k nám pripojíte, kúpime vám jeden duplex v ktorejkoľvek krajine, v ktorej chcete zostať s novým autom a budete tiež dostávať $ 250,000 dolárov ročne. váš život. Chcete propagovať svoje podnikanie? Môžeme vám pomôcť tým, že vám do vášho podnikania prinesieme viac zákazníkov. Ste muzikant? chceli ste byť na vrchole sveta, ako LIL WAYNE, RICK ROSS, JAY Z, SEAN PAUL A LATE. MICHAEL JACKSON .. môžeme vás zbohatnúť ako títo muži. Ak potrebujete vstúpiť do bratstva, pošlite nám e-mail: (info.illuminatialtar666@gmail.com) môžete nás ľahko kontaktovať: +1 628 236 3086

Drticka

Drticka | 09.05.19 v 12:06

nemám řidičák

hajzlos

hajzlos | 28.07.15 v 10:04

to snad nejde vyhrát

jirka | 06.02.13 v 22:28

pri rozbaleni mi hlasi win, ze soubor neni celi. Dekuji


galerie

F1 Chequered Flag F1 Chequered Flag F1 Chequered Flag F1 Chequered Flag F1 Chequered Flag