recenze

ZOMBIE DEFENSE

ZOMBIE DEFENSE

Spas se, kdo můžeš! Všude kolem pobíhají hladoví zombíci, kteří baží po lidském mase! Nedávejme jim žádnou příležitost rozšířit své nemrtvé řady a stát se jedním z nich. Postavme se jim do cesty a smeťme je z povrchu zemského jednou provždy. Zvolme správnou strategii a rozmístěme své jednotky na vhodná místa.
Pokud bychom čekali setkání zombíky tváří v tvář, jsme na omylu. Zombie Defense je totiž velmi povedená strategie, kde konečně uplatníme své vrozené schopnosti rozložit síly na všechny strany. Nejprve sice neoplýváme nijak velkým počtem obránců, ale s každou vyhranou bitvou naše síla vzrůstá.

Nejprve musíme rozestavit své jednotky tak, aby zničily co největší počet nemrtvých. Pakliže uspějeme, získáme něco málo peněz, jež smíme proměnit v účinnější zbraně.
Nepřátelé stále sílí, a proto musíme vymýšlet stále novou a novou taktiku, abychom se jich co nejelegantněji zbavili.

V pravé části bitevního pole si uděláme dokonalý obrázek o stavu našeho zdraví, velikosti konta a počtu zbývajících bitev.

Nezoufejme při prvním neúspěchu. Čas od času se stane, že nám několik zombíků proklouzne. Pokud se tento incident příliš neopakuje, nemusíme se hned obávat ztracené bitvy.

V Zombie Defense se smíme těšit na skvělou válečnou taktiku, velké množství zbraní a též na poutavou melodii, jež nás rychle vtáhne do děje.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

Kalousek100

Kalousek100 | 31.05.20 v 05:49

Dobrá hra

PavelH

PavelH | 01.08.16 v 01:06

Zajímavé, grafika nic moc.

Goblin | 20.09.11 v 13:05

Hra se ve skutečnosti jmenuje Zombie Defence. A je v ní menší chybka. Nedaří se mi upgradovat Mega tower. Nevím, jestli to prostě nejde, nebo to pouze vyžaduje víc peněz, než udávaných 2500...


galerie

ZOMBIE DEFENSE ZOMBIE DEFENSE ZOMBIE DEFENSE

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce