recenze

War of Antarctica

War of Antarctica

Mohou tučňáci nahánět strach? Ještě než si nachystáte odpověď, vezměte prosím v potaz skutečnost z této hry, kde se tito nelétající ptáci jeví trochu jinak se střelnou zbraní a se zlověstným šklebem ve tváři. Bitva je prostě nevyhnutelná, a tak už zbývá vyřešit jen jednu otázku. Kdo je lepší? Tučňáci nebo divočáci?
Budujte silné a početné vojenské jednotky, promýšlejte své další kroky a střílejte na vše, co se hýbe. Jedině tak máte šanci ubránit se invazi nepřátel.

Již není možné se bezcílně klouzat po ledových krách. Teď je potřeba bojovat. Jak už to tak u her s touto tématikou bývá, budete plnit různé bojové mise. Ač se jejich zadání mění, jádro zůstává stejné – postřílet ta vojenská prasata. Jejich jednotky jsou vskutku početné, a tak se i vy musíte snažit vaše vojsko rozšiřovat a hlavně ne ho nechat bezhlavě útočit proti přesile. Na začátku každého kola disponujete jistým kapitálem, který se vyplatí investovat do stavby základen s radary a kasárnami. Jednak si zabezpečíte tvorbu nových ofenzivních sil a také přísun penízků, kterých ve válečném stavu není nikdy dost. S dostatečným počtem mužů, či spíše ptáků, se vydáváte na zteč. Zde se ukáže, jak dobře jste zvolili strategii. Někteří vojáci jsou vhodní pro boj zdálky, jiní z menší dálky a upřímně řečeno s četou mediků díru do světa nebo do hlavy protivníka, rozhodně neuděláte.

Doporučuji všem příznivcům žánru strategických her. A pokud nemáte rádi tučňáky, můžete zkusit hraní i za druhou stranu. Co více si jen přát :-)?

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 4 =

MarieH

MarieH | 09.09.16 v 22:24

Krásná hra.

secritek | 13.04.08 v 20:08

tohle je fakt bozíí hra lepší sem neviděl je to podobné planet wars 3000 ale toto není zavirované.

misamichal2 | 20.02.08 v 15:18

Vypadá to dobře ale je to veliké

9313 | 15.02.08 v 18:10

mne to nejde stahnout


galerie

War of Antarctica War of Antarctica War of Antarctica