recenze

Starfare

Starfare

Není nic lepšího než si vyletět do vesmíru, začít obsazovat asteroidy tu a tam se setkat a zničit nepřátele. Neznáte? No já už jo, díky této velmi povedené free vesmírné strategii, která vás jednoznačně zaujme
Tato hra vám nabídne jak kampaň s dvanácti misemi, tak i volnou hru. Mise mají celkem zajímavý příběh, který ničím nezklame, ale nejspíše ani nepřekvapí. Věci, které ve hře děláte, jsou celkem příznačné pro tento vesmírný styl. Začínáte svojí hlavní základnou, stavíte těžební jednotky, které poté staví na asteroidech, které ovšem mnohdy nejsou stabilní a dokážou pořádně zatopit, díky nečekaným pohybům. Těžíte dvě látky a třetí zdroj, který potřebujete, je energie. Pokud všeho máte dostatek, tak se můžete pustit na výrobu průzkumných a poté i bojových jednotek. Těch je celá škála a těšit se můžete i na pěkně velké kousky.
Grafika, hudba, zvyku vše je děláno na profesionální úrovni a tomuto kousku se snad nedá nic přímo vytknout. Hra by vás měla na pár hodin udržet, a pokud tvůrci přidají ještě slibovaný multiplayer, tak mám pocit, že se tam určitě někde jednou uvidíme.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 3 =

BarbarTce

BarbarTce | 10.09.16 v 01:43

Dobrá hra.


galerie

Starfare Starfare Starfare

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce