recenze

Siam Banrai

Siam Banrai

Říká vám něco asijské Thajsko? No jistě, je to země slonů, letní turistiky a... ehm, realtimových strategií. Dost možná vám teď přinášíme nevybroušený diamant téměř komerčních rozměrů, který čeká na jediné: překlad z Thajštiny do nějakého frekventovanějšího jazyka.
Freeware strategií zřejmě nebude nikdy dost, o čemž svědčí i nevelký počet těchto her na nekomerční scéně. Když už se ale nějaká objeví, stojí to za to! Zařadí se Siam Banrai mezi velikány jako Hrady či Warzone 2100?

Dle mého soudu šanci určitě má, i když se jedná „pouze“ o budovatelskou strategii. Vaším úkolem je vystavět prosperující farmu, k čemuž by vám měly pomoct různé budovy jako pole, kurníky či stáje pro chovná zvířata. K tomu si připočtěte sázení, sklízení a obchod s komoditami všeho druhu, nehledě na věk, pohlaví či rasu. Ačkoliv, právě příslušnici jiné rasy, konkrétně té asijské, by měli mít jisté výhody. Hra je totiž kompletně v thajštině a tak se i banální úkoly mohou stát peklem. Naštěstí, všechno je intuitivní, proto se nemusíte bát, že byste ve hře tápali delší dobu.

Na grafice hry se podepsal velice zručný grafik a animátor, je tedy radostí Siam Banrai si prohlížet. Stejně na tom je i hudba, která vás rozhodně jen tak neomrzí. Co říci závěrem? Snad jen, že hru si ponejvíce užijí ti, kteří ovládají Thajský jazyk. Ovládáte ho vy a máte chuť zpřístupnit hru více lidem? Neváhejte a pište... Nebo jsem jen tak naivní? :)

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 1 =

ADLA | 17.03.07 v 14:43

Lidi jak se to stahuje

kajanov | 26.07.06 v 13:02

no zrovna"po modemu nebrouzdam" ale byvam u rodicov a ti maju net obmedzeny na 600MB(prenesenych dat) mesacne takze tj 20MB/den co neni nic moc ==>144.2 MB je 1/4 z mesacneho limitu a to je docela dost takze nejde o modem ale o programy(pripojenia k internetu nie aplikacie) a nie o modem

Dominik Sottner | 22.05.06 v 18:51

cau

.::]|DEAD|[::.Screamer | 09.05.06 v 17:34

to mi prijde dost trapny davat jako minus hry jeji velikost, to je jako byste ji nemeli co vytknout ale neco tam napsat musite, protoze kdyz chcete hezci grafiku, logicky se zvetsi velikost!
a jestli bude nekdo zas kecat o nejakych modemistech tak at mi vleze nekam, kdo brouzda po modemu, pravdepodobne nebude mit ani poradny kompl, a to se uz da taky vytknout narocnost na vykon, to muzete rovnou do minusu napsat i to ze to nejede na 486kach..

Marek Fišer | 09.05.06 v 00:44

to ano, a ješta ta thajština... :o)

e | 08.05.06 v 13:28

graficky to podle obrázků vypadá moc hezky, téma mě taky láká ale 150MB je opravdu moc :( :( skoda


galerie

Siam Banrai Siam Banrai

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce