recenze

Inseln des Krieges

Inseln des Krieges

Konfliktů není zřejmě nikdy dost, takže tentokrát je tu ostrov válek. Dva znepřátelené břehy si nic nedarují a je skutečně jen na vás, jestli vaše strategie povede k vítězství. Jak to vše dopadne se ukáže ve velice povedené akční strategii Inseln des Krieges.
Po vcelku povedeném intru zakončené sloganem: „Válka začala“, se dostane do menu hry, ve kterém stačí pouze zadat vaše jméno (je nutné si ho zapamatovat, protože po dalším spuštění hry to bude fungovat jako nahrání vašich uložených pozic) a vybrat si první z celkem šestnácti levelů (každá čtveřice úrovní se odehrává v jiném prostředí).

Před začátkem hry si ještě můžete přečíst informace o každé budově, kterou můžete postavit a pak vám již nic nebrání pustit se do boje. Máte k dispozici určitou částku peněz, za které postavíte svůj opevněný ostrov. Vždy musíte postavit tři hlavni budovy, aby bylo možné dobudovat útočné zbraně. Je nesmírně důležité umístit vše na co nejlepším místě a nikdy není na škodu obehnat váš ostrov pevnými zdmi. Nyní zbývá jen kliknout na tlačítko zahájení boje a tím vaše práce končí a sledujete jak boj dopadne. Vítězíte pokud se vám podaří srovnat se zemí všechny ze tří protivníkových hlavních budov, nebo pokud zničíte jeho zbraně.

Technické zpracování hry je slušné, grafika pěkná. Vše podtrhuje dobrá hudba a zvuky. Uvidíte, že nejkrásnější je shlédnout, jak vybuchuje na soupeřově straně atomová bomba dělající z nepřátelského ostrova trosky. Doporučuji tedy si tuto strategii vyzkoušet a čekejte, že vás chytne a nepustí do té doby, než vítězně dohrajete poslední level.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =

fgdgdf | 13.08.09 v 23:05

ahuj

012000 | 07.07.07 v 14:38

zdar

Mirek Michalek | 10.11.06 v 22:14

To je hra.

Lukas | 01.10.06 v 08:17

cau


galerie

Inseln des Krieges Inseln des Krieges