recenze

Fish Farm

Fish Farm

Pokud máte rádi ryby i jinak než ve verzi na talíři a za široko daleko nejlepší relaxaci považujete koukat do akvárka, jak vám Skalára požírají zbytek osádky, zbystřete. Simulátor businessmana s akváriem na straně aktiv je tady! :-)
No jistě - v reálu bych takovému " rybímu podnikateli" nevěřil ani nos mezi očima, teď se ale nacházíme ve virtuální realitě, kde já osobně tuto hru považuji za prima potrhlý nápad - nápad, který se taky dobře hraje, pokud od něj nečekáte nějaké desetihodinové herní orgie. Na začátku toho zvěřince má hráč k dispozici nějakých 1000 liber, které je třeba plynule "obrátit" v rybky. Samozřejmě je třeba respektovat faktory jako přiměřený chov, chování trhu, finanční úřad a podobně nemilé instituce. :-)

Ne, že by byla Fish Farm nějaká ultranářezovka. To opravdu ne. Vždyť se podívejte, jak ta hra chudák vypadá! :-) Na poli originality a svěžích nápadů (to je ten seznam, na jehož konci se nacházejí všechny ty klony Pacmanů a bilionté variace kdysi kultovních 2D vesmírných rubanic) ale zcela jasně boduje. Určitě berte!

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 1 =

cichlasoma | 08.01.07 v 22:05

(http://widgets.opera.com/widget/5040)

cichlasoma | 08.01.07 v 22:03

pozornosti akvaristů doporučuju widget do browseru opera jmenem SimAquarium :)

jurobezmena | 08.01.07 v 20:55

jj debilina len zadávaš čísla a kupouješ a predávaš debiliny a hrať to dokážem asi 7 sekund a potom dojdu peniaze blee

Toshio | 23.12.06 v 10:21

Toto je akože len hra s číslami?Asi preto to má 0.5MB.S kalkulačkou je väčšia sranda.


galerie

Fish Farm Fish Farm